109
27.8.2020
Tinder'da Eşleştiğin Kızın Cevap Vermemesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   onurino
   -Merhabalar, +Merhaba -Ben Onur, müsaitsen sohbet etme şansımız var mı ? +... +... (48 saat geçer) -Yeniden Selam ? -... (günler geçer cevap gelmez) Bir çok erkeğin karşılaştığı bir durum. Eşleştiğim 8 kişiden aynı durumdan müzdarip olarak cevap alamadım. Neden böyle ? Ne yapmak gerekir ? Karşılıklı birbirimizi beğenerek eşleşmişiz. Nedir bu Tr kızlarının sorunu ?
    cansevim
    bu tinder olayı nedir tam olarak. kısa koşu ilişki uygulaması mı yoksa arkadaş edinme uygulaması mı ?
     _erenxq
     Ahahaha hayırr herzaman cevap verdiler o cevap vermeyen taraf bendim dkfjfjf
      eski_bi_tanidik
      Hiç kullanmadım bilmiyom walla saçmalık saçması
       gizmowasmycat
       Denizcinin kara gün dostu, olsun birinden biri cevap verir. Türkiye'de işiniz zor arkadaşlar, tamamen dürtüsel hareket edemiyor insanlar bizde, tabiki şimdi eskisi gibi değildir ama, yine de kültür ve toplumsal yapı itibariyle tinder bi noktaya kadar çalışır. Vardığımız limanda ilk işim tinder olurdu. Çok insanla tanıştım, çok maceralar yaşadım. Ah ah. Şu anki tecrübeyle 20 li yaşlarda olmak vardı.
        efenizz_
        Veriyo mq hep sjsjdjdjd
         busrawashere
         burada mı cevap vermiyorlar? Burası da tinder yoluna gidiyor da
          thetalentedmrripley
          9-C sınıfı komple burada maşallah maşallah
           n1lay
           Bazen gerçekten görmüyorsun. Bazende yanlışlıkla eşleşmiş olabiliyorsun
            mevsimlerdensnbahar61
            Zannımca boş plartformlar
             lilcat
             güzel bir giriş yapılmadığı sürece cevap vermiyorum. hele sohbet edelim mi tarzı vasat şeyler yazıp bir de cevap mı bekliyorsunuz pardon?
              methafor7
              tinder şey değil mi ya instagtam takipçi kasma uygulaması
               papichulopapichulo
               Ayni anda 10-15 kizla konusman lazim cunku 1-2 tanesi anca duser. Kizlar da zaten 50-100 tane erkekle ayni anda konusuyor siranin sana gelmemesi normal.
                tc-atilla-bayimli
                Bottur onlar bot
                 raselika
                 Ya belki öyle denk geldi eşleşti illa cevap vermek zorunda mı kardeşim ?
                  burakb_
                  Olur öyle şeyler. Kendinizi geliştirip uluslararası alana açılın arkadaşlar burada size talep yoksa başka yerde olur. Sürekli hard modda yaşanmaz bu hayat. Sorgulamaya da gerek yok bunları çünkü kadınları ne anlayabilirsin ne de verdikleri cevaplara güvenebilirsin. Bazı erkekleri görüyorum hep aklında belirli beklentilerle yaklaşıyorlar kadınlara. Nazik davranınca umrunda olacağını düşünmek gibi mesela. Öyle olmuyor ama değil mi ? Yani sürekli kadınlarda aynı şeyleri aramayı bırakın artık, filmlerde gördüğünüz kadınlar hayalden ibaret. Güzellikten bahsetmiyorum burada. Bazıları var ki sizin bütün değerli, güzel gördüğünüz şeylerin tam karşısındadır, bazılarına insani yaklaşıp ortak noktada buluşmak istersin fakat insaniyet kelimesinden haberi bile yokmuş gibidir, bazılarının tam istediğini söylediği kişisindir ama garip bir şekilde o deli gibi aradığı özellikleri burnunun dibinde farketmiyordur, bazıları onun için savaşmadan ve bir nevi sınırları zorlamadan seninle olmaz, bazıları senin olmadığı sürece hiçbir şekilde sana saygı göstermez, bazıları hiç senin olmaz. Neler var neler. 24 yıllık kısa ömrümde bile o kadar çok gariplik gördüm ki kadınlarla alakalı hiçbirine şaşırmıyorum. Yukarıda söylediklerimin tam tersi kadınları da gördüm fakat bir elin parmakları kadardı belki. Tam tersi derken de kesin olarak bir tarafı kötü bir tarafı iyi olarak ayırmak istemiyorum sonuçta herkesin kendi seçimi ama seçimlerin de sonuçları olmalı artık. Son olarak olur da eğer sizi seven, sizinle partner olmaya, orta yolda buluşmaya razı olan, karşınızda değil yanınızda olacak, zekasını sizi manipüle etmek için değil size destek olmak için kullanan, en zayıf hallerinizde sizi terk etmeyen bir kadın bulursanız da evlenin. Tinder muhabbetinin altına bu kadar edebiyat kasmaya gerek yoktu sanırım ama yazasım varmış burası denk geldi.
                   mr_helper
                   Bu programdan güzel ülkemde ekmek yiyen var mı? SANMIYORUM!... Kezban is coming...
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.