Tiktokçular Yaşlı Aile Bireylerini Tiktok Çekmeye Nasıl İkna Ediyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   volkan.tastemur
   yaşlı yaşlı ninelere dedelere neler yaptırıyorlar. ben bizimkilere söylesem etmedikleri küfür kalmaz
    velevkiozge
    Bence anahtar kelime ''para'' Paranın açamadığı kapı yok. Çocuklar- gençler bu durumda para kazanıldığı söylendiğinde aile bireyi ikna oluyor bence. Jenerasyon olarak düşünüldüğünde yaşlı dedeler-ananeler- babanneler baby boomer kuşağı. Bu kuşağın özelliklerine baktığınızda katı iş yaşamları ve yeniliğe kapalılık vardır aslında. Ancak şöyle düşünüyorum ki, onlar para kazanmanın zor olduğunu gören -bilen bir nesil. Dolayısıyla bu kadar kolay para kazanılma ihtimali ya da durumu onları heyecanlandırıyor olabilir. Çünkü kendi yaşadıkları zorlukları torunlarının yaşamasını istemiyor olabilirler.
     mervenizz_
     İkna etmiyorlar zaten tiktok çeken mal olunca otomatikmen yaslı aile bireyleri de mal oluyor kalıtım işte aktarılıyor. Düzgün çekenlere lafım yok ama öyle bbir videolar varkı hayattan soguyorsunuz
      sameet
      Zopaylan
       ecemovskiii
       Yaşlı aile bireyleri o kadar minnoş oluyorlar ki, özellikle torunları ya da çocukları ne istese kırmamak için yapıyorlar. En azından benimkiler öyle. Gözünüzün içine bakan insanın sizin için yapmayacağı şey yok nihayetinde. Ben de babanemle otururum, yazacağım kitap için notlar alırım. Çocukluğundan başlar, bütün hayatını anlatır. Hiç ama hiç kırmaz beni.
        zodyakli
        Gerçekten ya nasıl ikna ediyorlar o u bırak bir de bu insanlar ikna oluyor ve çok da performans sergiliyorlar. Sıradan bir insana göre iyi:)
         marty-mcflyyyy
         türk yaşlısı "aman nasılsa ölcez" diyerek günah olmadığını düşündüğü her şeyi yapma kapasitesindedir, tek gereken onları dürtecek torunları
          dipsiz
          Aile boyu gerizekalı oldukları için ikna etmek zor olmuyodur.
           30cmcetvel
           Ben tiktoklarımda babaannemi kullanıyorum. Çünkü ben yeni bir Berkcan Güven olacağım. Beni tiktoktan takip etmeyi unutmayın. Berkcan abiye buradan selamlar. Seni çok seviyorum. Keşke benim olsan.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.