TikTok’un Ödül Teklifini Reddeden 2 Enayi Türk
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ulanayca
   bu iki türk genç, mert ergün ve arda kılıç, uygulamada sınırsız jeton gönderme açığını bulmuş. bu açığı buldukları için tiktok bunlara ulaşıp bi ödül teklif göndermiş. öyle 100-200 tl bi şey de değil tam 20bin dolar teklif etmişler. bizim enayiler de kabul etmemiş. aklınızdan ne geçiyodu da kabul etmediniz acaba shahsah sabah sabah sinirlerim bozuldu bu gençler ilerde "ehonomimiz çoh iyi" diyen dayılara döner. o enerjiyi aldım
    sairsel
    Hangi gerekçe ile reddettiler acaba 🤔
     lovewkoko
     bir tiktokçudan beklenen hareket
      muammer.kyr
      Shabani arkadaşların beyinlerini sorgulamamak elde değil
       me_out_bye
       Asrın demicem galaksiinin en enayiliği. Al istediğin şekilde kullan o KAFANDA ne varsa. Haram para mı dediler acaba ? Ajdhfjsjsjsj.
        sihirbaz
        bence bir nedeni vardır , enayi olduğunu düşünmüyorum
         nickimdebileolmaz
         Büyük olasılıkla yalan haber, parayı verip bu tür haberleri gazetede yayınlatabiliyorsunuz, bunu ile ilgili Youtube videosu var ona bakmanı öneririm.
          silmarillion
          Çok büyük ihtimalle yalan haber, zaten böyle hareketler para kazanmak için yapılıyor, adamlar database'i indirip hesapları boşaltıyor sonra da parayı iade edip eğlenmek için yaptık diyorlar, bu adamlara iş ödül vs teklif ediliyor adamlar kabul etmiyor yakın zamanda olan bir şey bu, bizim türkler de heves edip yalan haber yayınlatmışlar demek ki. Önce ödülü al sonra birazıyla ödülü almadık diye yalan haber yayınlat, zekice ama yemezler:)
           derinfeylesof
           Reddetme sebepleri var mı acaba hayır ailesine verseydi de olurdu illa kendileri harcamak zorunda değil 😂 bize verseler de olurdu
            stayclimax
            aptallık ve çok ayıp
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.