TikTok'ta Tehlikeli Bir Akım: 'Yıl 2030 Suriyeli X İle...'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bu akım benim çok canımı sıkıyor ya. Hiç de gülmüyorum. Arkaya Arapça bir şarkı ekleniyor, bir sakal filtresi yapılıyor ve 2030 tahayyül ediliyor. Nedense her birimiz Surilerle evleniyor, birilerinin beşinci karısı falan oluyoruz ve Arapça konuşuyoruz. Bu durumu normalize ediyorlar yani bu da tüm bunların başımıza gelecek olma ihtimalinden daha tehlikeli bir şey bana göre.
   https://twitter.com/Zkusagiz/status/1539873638844928001
   https://twitter.com/Zkusagiz/status/1539873638844928001
    sairsel
    Mülteci akınını protesto amaçlı bir akım olduğunu düşünmek istiyorum zira önlem alınmazsa daha beteri başımıza gelecektir. Unutmayalım ki bugün göz yumduğumuz herşey yarın bize göz açtırmayacaktır.
     sedefartuny
     Gördüm ben bu akımı bence ironi ve mizah bir şeyleri eleştirmede etkili bir yöntem kimsenin bu saçmalıklara da bu videolar ile aa normalmiş bu diyeceğini sanmıyorum.
      mrlawyerkk
      Ben de bunun bir protesto ya da ironi olduğunu falan düşünmüyorum bence de ya bu olur hadi biz de bunu kabul edelim tavrı bu.
       bizimkiz
       tiktok tamamen saçma bir mecrada bu kadar abartılacak bişi olduğunu düşünmüyorum normalleştirme yok tam tersi baya yermişler iyi de yapmışlar yani
        caresizcare
        Sadece öngörmüşler Bence ileride milletçe yaşayacağımız durum bu
         eliff04
         Tedbir alınmazsa yaşayabileceğimiz bir durum. 2030 olmasa bile 2050'de olabilir
          cinayetvaraga
          Bu kadar korkarsaniz gelir sizi bulur. harekete geçmezseniz size de sıra gelir. daha önce defalarca söylediğim şeyi tekrarlamak isterim, bunlarla mücadele etmenin ilk yolu aş, iş, sadaka vermeyin. birakın o sokaklarda sümüklü, ayağı çıplak gezen suri piçleri açlıktan geberme noktasına gelsin ve karşı şiddet eylemi göatermek isterlerse de hor görün, dövün, ezin, hastanelik edip yol kenarına atın, kitlesel müdehale edin, acımayin, tereddüt etmeyin. çünkü vurmadığınız, kirmadığınız, aşağılayıp otekileştirmediğiniz her suri, afgan, arap piçi gün gelecek hepimize sorun çıkaracak.
           esseref
           bu z kuşağı gerçekten mal amk
            yoonlyx__
            En soğuk espirileri bulup yapabilen bir insan olarak mizahın gerçekten bir sınırı var, yapılmaması gereken şeyler.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.