Tiktok Denen Aptal Platform
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   blackhan
   Eveet bugün titkok denen aptal platformdan bahsedeceğim bir ay kadar ara sıra girip analizlerde kitlenin yorumlarına bakarak bu analizi mi paylaşıyorum. gerçekten ama gercekten dünyanın en aptal platformu ve küçük yaştaki cocuklarimizin beyninini ele gecirmiş bir platform videoların yarısı cinsellikle alakalı hatta o gün cinsellikle alakalı bir videoya denk geldim 12 yasındaki bakın 12 yaşındaki cocuk demişki abi siz o işi mi yapıyosunuz (sex) altınada yazmışlar ki evet sex yapıyolar ve çocuk onun altına yazmış demişki tadı nasıl bende merak ediyorum denemek istiyorum demiş yorumlarda herkes kahkaha atmış bu mudur bu kadarmıdır bir kız cocuğu böyle bir yorum yapmıs tadı nasıl cok merak ediyorum! onun dışında cellat denen bir cocuk var 20 yaşlarında ve giysi değistirerek aptal video cekerek ünlü oluyor ve bir kitlesi var ki herkes cocuğa baba diye hitap ediyor ve oda onlara kızım diyor bir dersin iki dersin senin baban yok mu cocuğum neden böyle yapıyorsun vee son analizimde prim uğruna sevgililer hepsi çıkar için 1 2 günlüğüne sevgili oluo birbirinden prim kasıp ayrılıyorlar aşk bu kadar basitmidir sevgi bu kadar basitmidir sizinde bu aptal platform hakkında düsüncelerinizi merak ediyorum.
    palmiye
    Titkok ne??
     kania_
     Cidden çok saçma bi platform bence ben en son 2,5 yıl önce kullandım şimdide arada ınstagramda çıkıyo kim kimle çıkıyo kim kimle arkadaş yeminle çözemiyorum saçma sapan şeyleri paylaşıp beğeni kazanmaya çalışıyolar.En çok gıcık aldığım şey ise canlı yayın açıp şu hediyemi ne haltsa onları dilenmeleri pardonda orda okadar dileneceğinize gidin bi işte filan çalışın ya.Tamam çok güzel paylaşım yapan kişiler var ama okadar saçma paylaşımlar varki onların önünüde kapatıyorlar.
      eefenizz_
      Para kazanıyorum ora sayesinde bişey demiyom o yüzden.. wskcçzkxözjz
       mrsnl33
       Maalesef,Cevremdede görüyorum ufacık çocuklar,gençler video çekmek için sapma sapan şeyler yapıyorlar.Bir de kullanmadığımı soyledigim zaman,sanki çok önemli bir şeymiş g8bi şaşırıyorlar.Bu zamanda tiktok kullanmayan kaldimi,mağarada mı yaşıyorsun gibi şeyler söylüyorlar.
        badideasensei
        Kullanmadım ve kullanmayı da düşünmüyorum. Şöyleki bir kaç anım var bu konuyla ilgili. Bu yaz dedemlere gittik. Kuzenlerim ( yaşları benden büyük) , benden küçük olan kuzenime saçma saçma şeyler yaptırıp çektiler. Sonrada açıklama kısmına ( birinin de kardeşi:/) bu durumda olmadığı halde engelli olduğunu yazdılar izlenme arttırmak için 😕 Herkesin başına gelebilecek bir durum ama olmayan bir durumu sadece prim için varmış gibi göstermeleri beni üzdü.
         karolunita-
         Şu cellat işi cidden baya sinirime dokunuyo küçük küçük çocuklar baba diyolar bu nasıl bi cehalet ya
          gizemino
          İstediğimiz kadar bu platformu kötüleyelim insanlar kullanmaktan vazgeçmiyor. Görüntüler epey bir azaldı ama en azından ana sayfamı her yenilediğimden tiktoka dair bir şeyler görmüyorum eskisi gibi
           ahmet0000
           Aynen coni vaynen 😬
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.