27
3.11.2020
Tiksinerek Baktığımız Spermin Mucizevi Etkileri
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   madam-aylak
   Sümük gibi gözüktüğüne bakmayın birçok mucizevi etkisi bulunuyor sevimli spermciklerin... - Spemin içerisinde bulunan çinko ve kalsiyum sayesinde diş çürüklerinde oldukça faydalı bir etkisi var. Şöyle ki taze sıkılmış bir spermin diş macunu ile beraber dişlere uygulanması uzun vadede diş çürüklerinin önüne geçer. Bunun yanı sıra yüksek protein değerine sahiptir. - Yüze uygulandığında olumlu etkiler yarattığını duymayan yoktur. Yüz bakımında özellikle kullanılan sperm, kırışıklık önlemekte oldukça başarılı. Hatta New York'ta Graceful Services isimli spa salonu bu spermin yüze uygulama işlemini 250$ karşılığında yapıyor. - Saçların daha kuvvetli ve parlak olması adına kozmetik ürünlerine tonlarca para harcamak yerine sperm denenebilir. - Spermin içinde bulunan melatonin sebebiyle uyku kalitesinin artırıldığı bildiriliyor. - Çocuğun babasının spermi olmak kaydıyla hamilelik sırasında içilmesi mide bulantılarının önüne geçiyor. Bu bilgi Psikolog olan Gordon Gallup tarafından ortaya atıldı. - Yine Suny'de görev yapan psikologlara göre içine boşalınan kadınların depresyon oranı daha düşüktür. Bu araştırma 293 kadın üzerinde denenmiştir. - İtalya Torino Politeknik Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre ise balıkların spermi %100 oranında yanmama özelliğine sahiptir. Herkes değil belki ama çoğunun belki de tiksinerek baktığı spermin insan vücudunda inanılmaz etkileri vardır. Yüz bakımı için uygulanma kısmında İngiliz blogger Tracy Kiss bir deneme yaparak oldukça ses getirmişti. Yani demem o ki arkadaşlar döl israfı yapmamak lazımmış.. Peki şimdi sorarım size bu maddeleri dener miydiniz?
    wizarddenizz
    Arkadaşlar fazla spermi olan var mı bi şey denicem
     amakafamiznasiguzel1
     demeyin böyle ciddiye alıp deneyenler olur falan aman aman 😁
      ceviz-agaci
      O dediğin şeyin maalesef ete kemiğe bürünmüş hamıyız çok mucizevi sorma şu hayatta yaşanılan tüm pisliklere doğma sebebimiz kızdım şimdi gene
       sinan-kemal
       Daha dün yazmıştım başka bir başlığa. Doksanlar-iki binler efsanesi ama şimdinin kızları yemez. Öte yandan cidden spermin %10'u net C vitaminidir. Yani sen babanın bardağında vitamindin sözü nedensiz değildir.
        meyvesebze
        Dener haber veririz sonucu Sagol.İikiiiii 🙏
         redblack
         Ozellikle c vit. ve çinko cilt yapisina katilir ve doku onarici ozelligi vardir. Ücretsiz olmasindan mutevellit cilde uygulanabilir lakin taze olmalidir.
          handeyakar07
          Sağol sayende artık gıpta ile bakıyorum ve erkekler daha da yükseldi gözümde.
           eefenizz_
           Tiksinerek bakan kim? ahjmxjsjsnd
            bright-wizard
            hadi sende 😂
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.