Tesla Alan, Trendyol Reklamında Oynayan Olimpiyat Şampiyonu Mete Gazoz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   İnsanlar bir hayli eleştirmiş Tesla almasını ama alabilir olimpiyat şampiyonu, bütçesinin çetelesini tutacak halimiz yok. Trendyol reklamına gelince hem ticaret yapıyor hem de marka bilinirliğine yatırım. 10 yaşındaki yiğenim bilboardlarda görünce "Dayı Mete Gazoz bak" deyip Mete'nin hareketini yaptı. Bu bir katma değerdir bence, ben ilerleyen dönemlerde de Mete Gazoz'un gençlere çok ciddi örnek teşkil edeceğini düşünüyorum.
    gameofdio
    Çok büyük bir başarı abicim istediğini yapsın helali hoş olsun. Eleştirenlerin de hayatta hiç bir başarısı yoktur eminim.
     sedefartuny
     İlmek ilmek örmüş çocuk bu başarıyı ne münasebet tesla alıyormuş sa reklam yıldızı olmuş da başarıyı konuşun başarıyı. Hey bırakın bunları.
      gizemino
      takdir etmek lazım. ben şahsen sporcu olmak için daha çok teşvik oluyorum. tabii bizden geçti de
       me_out_bye
       İyi bir sporcu emeğiyle buraya gelmiş dünya çapında akranları ile yarışarak. Dünya derecesi var yani. Ülkeylede kısıtlı bir şey değil. Alsın ne yapalım. Niye kıskanacaksın ki?
        detokssuyu
        Bence de hak ediyor dilediğini yapsın. İnanılmaz sempati duyuyorum kendisine. Teslasını biraz kıskanmış olabilirim ama olsun hak ediyor.
         darth-vader-father
         Olm size ne ya ?
          kisi
          Görece pahalı araba almak ya da reklamda oynamak kötü bir şey değil ki. Sporda ilerlemeyi sağlayan belki de en büyük katkı reklamlar ve sponsorlar. İnsanlar para kazanabilmeli ki spora yönelsin. Hobi olarak kalmasın, hayatını adayabilsin. Forma reklamı alan futbol takımı eleştiriliyor mu? Araba alan futbolcuya laf eden oluyor mu? Bunlara alışıldığı için garipsenmiyor. Pek bir farkları yok aslında.
           nickimdebileolmaz
           İki gün sonra unutursunuz, kaç tane altın madalya lan sporcu hatırlıyorsunuz ?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.