Tesettürlü Kadınların Sevgilisi Olabilir mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   android_dahaiyi
   https://twitter.com/ucamelopardalis/status/1593473540229140485
   https://twitter.com/ucamelopardalis/status/1593473540229140485
   geçen twitterda gördüğüm bir durum ve hak verdim açıkçası. tesettüre girince dinini de temsil etmiş oluyorsun ve ve müslüman bir kadının evlenmediği erkeklerle yan yana olması haram yani. yanlış bir şey siz ne düşünüyorsunuz?
    lutfen-ama
    Yemin ediyorum birgün bu sitedeki bakış açıları beni öldürecek. Ne zaman 3. boyutu kazanırsınız acaba, bu nasıl bir sığlık böyle? Tesettür dinin gerekliliklerinden sadece biri. Bir insanın tesettürlü olması ultra mümin olmasını gerektirmez ki. Namaz kılmadığı için oruç tutmamaya benziyor bu. Ben kapanmam ama geri kalan her gerekliliği yerine getiririm başkası kapanır ama diğer gereklilikleri yerine getirmez buna karışmak hiçbir insanın haddi de değildir üstelik çünkü din yaratıcıyla kul arasındadır günahsa da ona günah sevgili kısmına gelene kadar kapanıp gece gündüz dedikodu yapanları düşünün bakın o daha günah tabi sizin aklınız fikriniz hep sevgilide falan.
     patiklipengui
     Herkesin hayatına kimse karışamaz. Kapalılık sadece inandığı dinin gerekliliğidir. Kapalı olup dedikodu yapmak ya da namaz kılmamak gibi bir şey bu. Abartmayın, herkes dini dört dörtlük yaşamıyor, yaşayacak diye bir şey de yok. Ki din algısı sürü psikolojisinden ibaret toplumda. Ailemdeki kadınlar kapalı ben de kapanayım ya da baba zoruyla kapanıyor insanlar. Bu kadar sığ düşünmeye gerek yok. Olur, olmaz kimseyi ilgilendirmez senin günahın bana yazılmadığı gibi benimki de sana yazılmıyor. Bu konuya gelene kadar halledilmesi gereken birçok problem var takıldığınız nokta bu mu? Oldu olacak kapalılar görücü usulü evlenmeye devam etsin çarpık aile ilişkileri yüzünden bir nesil daha psikolojisi bozuk büyüsün. Ben bu tavrı yanlış buluyorum.
      kaaninteyzeci
      muge anlı da gormuyon mu kız aynı anda 100 kisi yapan var.
       eski_bi_tanidik
       İyi misinz ya sanki bi kapalılar musluman ona bakarsan açıklar da Müslüman açık olduğuna göre musluman olmasın o zaman onlar dq
        tepeskupas
        Bunlara evet denirse, o zaman bunun tersi de düşünülebilir. Açık gezenler, kapalı gezenlere baskı yapmış olmaz mı? Açık gezenlerin modern, kültürlü, bilgili olmasına, kapalı kadınlara gerici, yobaz, cahil gözü ile bakılmasına sebep olmaz mı da denebilir. Tesettürlü kadınlar böyle bir şey düşünmediğine göre, açık saçık gezenler niye böyle düşünsün ki?
         nazminaz
         kafasını kapatıyo insan kalbini değil bu ne saçma soru ya
          samyeli90
          Neden olmasın ya onlarda sever bir erkeği bir ilişki yaşarlar
           minmina
           valla açıklardan daha hızlılar
            sezen_kose
            neden yapamasın ?
             merthub
             Oglum bisi dicem kapali tanıdığım gelip gecici cok arkadasim oldu hepside baya hizliydi amk aciklar daha kapali harbiden
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.