Teröristler Yanı Başımızda Moda'da Taliban Bayrağı Açtı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   bu olay arkadaşlar çok sevdiğim kadıköyde oluyor cidden üzülüyorum ülkemin geldiği hale. Bunlar yakında giyim kuşamımıza alkolümüzede karışacaklar bakın görün eğer acilen müdahale edilmez ise. bu nasıl göçmen politikası? resmen saldım çayıra olmuş hani sınır ve çadır kampları? ne hakla bu insanları büyük şehirlere salarsınız? böyle politika olurmu? siz sarayda oturduğunuz için rahat rahat atıp tutuyorsunuz hiç mi düşnümüyorsunuz toplumda yaşanacak olan o korkunç patlamayı? neden afganistandan gelenlerin arasında kadın çocuk yok? çünkü gelenler talibanın ajanları ülkemizde karışıklık çıkartacaklar. Ya bunları geri postalayın ya da referendum yapın bakalım halk istiyormu. Başta van olmak üzere bütün sınır şehirlerimizi askerler ile güvenlik altına alın yoksa çok acısını çeker bu ülke göçlerden dolayı birliğimize bağımsızlığımıza en büyük tehtid bu göçlerdir hepsi geri gönderilmeli ve vatandaşlık alanlar varsa o vatandaşlıklar iptal edilmelidir daha fazla kaldıramayız
   https://twitter.com/srkntnyldz/status/1424996510450831360
   https://twitter.com/srkntnyldz/status/1424996510450831360
    sairsel
    Orada bunları tutup silkeleyecek kimse yok muydu acaba?
     me_out_bye
     Hepsi aynı bok ne kaçaçak. Değilse bile aynı bkun az değişi laciverti. Arada daglar kadar fark yok yani anlayacağınız ve bunları ulkeye doldurdular.
      abdes_terligi
      türkiyede türk vatandaşı "help turkey" paylaşımı yaptığı için davalık olur ama elin afganı gelir açık açık terörist bayrağını gösterir kadına kıza tecavüz eder ve ceza almaz.
       merutsukun
       Tüm afganların ölmesini istiyorum. Acı çeke çeke gebersin bu köpekler. Orada olsaydım kan dökülürdü.
        cinayetvaraga
        çekinmeyin. gruplar halinde kıstırıp dövün, parçalayın. bak yapın bunu. yapmazsanız pişman olacaksınız.
         ulanayca
         Tiplere bak midem bulandı ya hakkaten.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.