Terk Edilmenin Verdiği His
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   innocentghost
   Her şey çok güzel giderken bir anda terk edilmek o kadar kötü bir his ki... Şaşkınlık içerisindesin ve işin içinden çıkamıyorsun. Berbat bir his gerçekten.
    vnsutopia
    Başından aşağı kaynar su dökülmüş gibi kalakalıyor insan önce, mantığına oturtamıyor o bitişi. Günlerce, hatta aylarca ilişkinin yasını tutanlar da olabiliyor. Birine bağlandıktan sonra bir anda avucundan kayıp gitmesi kolay hazmedilir şey değil, zaman gerekiyor o andan sonra. Unutmak için olanları. 2-3 ay belki daha fazla. Sonrasında da şöyle bir his oluşuyor, biz gerçekten çıktık mı onunla, öyle birinden nasıl etkilenmişim, tarzı duruşu zevkleri bile uyuşmazken? Sevmek ya da aşk adı ne olursa olsun insanı önce aptallaştırıyor sonra da bilge biri gibi hissettiriyor. Denedikçe kırılan kalp eski hassasiyetini kaybediyor ve duyarsızlaşmaya başlıyor. Buna da halk arasında tecrübe diyoruz. Bir sonraki için güçlü kişisin.
     sedefartuny
     Kendinize konduramazsınız karşınızdakine konduramazsınız berbat bir histir şaka olmasını dilersiniz ama değildir arafta bir yerlerde debelenir durursunuz kendi kendinize.
      somurtkan_sirin
      https://youtu.be/fKkVc7lbD-g
      https://youtu.be/fKkVc7lbD-g
       fairytale-
       Hislerinin de bedenini terk ettiği zamandir.
        alfawolf58
        Her şey bitebilir, öyle veya böyle , mantıklı bir açıklama yaparsa buna saygı duyulur. Fakat hiçbir şey söylemeden olan ayrılıklarda saygı da olmaz net bir bitiş de olmaz insan arafta kalır uzun bir süre. Bunu yapmaya kimsenin hakkı yok, derdiniz neyse paylaşın. Sonra ne olacaksa da olsun ama sakın ola ki susup karşınızdaki insanı arafta bırakmayın
         silmarillion
         Kaybolmak😢
          honeybee
          gerçetem öyle her şeyin çok güzel gittiğini düşünürken tepetaklak oluyorsun kötü bir hayal kırıklığı yaşıyorsun kimseye Allah yaşatmasın
           sairsel
           Bazı duyguları yaşamayan insanlar anlayamaz ne yazarsak yazalım boş
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.