Terk Edilen Kadın mı Yoksa Terk Edilen Erkek mi Daha Tehlikelidir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   brkblmzz
   Bir yerde okumuştum erkek terkedilince vandal hareketler yaparak kendine de zarar veriyor ama kadın isterse zekasını kullanarak bir daha iyi intikam alıyormuş.
    nunukafasi
    Ya şaka mı yapıyorsunuz arkadaşlar? Bu ülkede binlerce kadın ayrıldığı yani terkedilen erkekler tarafından öldürülürken nasıl kadın diyebilirsiniz? Bu kadar mı kör gözleriniz? Bu kadar nasıl kadın düşmanı oldunuz? Elbette erkek tehlikeli, birçok kadın korktuğu için ayrılıamıyor o erkeklerden. Bu duyguyu bilmeyen anlamaz elbette.
     issizmadaaam
     Cidden böyle intikam gibi bi boka yaramayan işlerle uğraşan insanlar var mı ya hala? Bi insan seni terkediyosa bırak gitsin, hem terkedilcem hem de zamanımı ona harcayıp ondan intikam almak için plan kurcam. Kıçımı kaldırmam yerinden ne hali varsa gorsun
      necla-kaplan1
      son zamanlarda haberlerde gördüğünüz üzere erkekler direkt öldürüyor
       ulrich
       Tabii ki kadin , o kadar tehlikeye ragmen seviyoruz...
        buse01
        Onu bunu bilmem ama intikam alsınlar intikam iyidir
         suae_
         Offf hiç öyle düşüncelere girmem, ne gerek var be, intikam nedir! O mu seni kaybetti, bitmiştir! Çok fazla düşünenleri sevmem! O ne öyle yok intikam alıcam, yok öyle böyle!
          mertiniz
          O terkedilmenin içine aldatılmak da giriyorsa kimse tehlikeliliğimizi sorgulamasın!
           tsukyomi
           Savaş masada kazanılır. Kadın ya da erkek fark etmez, aklını kullanan her bileği büker. Ama terk etme için de plan kurulmaz be. Terk ederse kendi kaybeder, 7 milyar insan var dışarıda, kıl bile kıpırdamaz. Ancak işin içinde aldatılma varsa İsrail şahsımdan ders almalıdır l:m
            flaminghotcheetos
            Haberde gördüğümüz üzere kadın onu terk etti diye öldüren erkekler var bu ülkede.
             melange
             terk edilmek insanı tehlikeli hale getirmemelidir. aklı başında her yetişkin kaybettikleriyle baş etmeyi bilmelidir. Bu tür başlıkların terkedilen insanların intikam alma isteklerini normalleştirdiğini düşünüyorum. Kadın cinayetlerinin ayyuka vardığı bir ülkede bunu değil ilişkiniz bittikten sonra hayata tutunma yöntemlerini belki konuşmalıyız.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.