Terk Edildikten Sonra Yapılması Gereken İlk Şey?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sfsdafsdfdsfa
   Kırık parçaları yerde toplamaya ve birbiri ardına birleştirmeye çalışmak gibi ne kadar imkansız ve zaman kaybıysa, parçaları birleştirmeyi bırakıp kabullenmeli ve yoluna devam etmeli insan. Direnmemeli.
    muzlu-pasta
    Yeni saç modeli,alışveriş heryerden engellemek numarasını escort sitelerine yazmak
     thetalentedmrripley
     Rehber > Rıfat abi > Ara - Merve nasılsın ya görüşemiyoruz bayadır, özledim.
      busrawashere
      https://youtu.be/XGlekfOM-F4
      https://youtu.be/XGlekfOM-F4
       me_out_bye
       Düşünmemeye çalışmak, eğlenmeye çalışmak başka bir şeylerle = çok üzülmemek depresyona girmemek amaç. Sahte moral düzeltme. Nasıl formül.
        dr.rock
        1 hafta ağlama 1 hafta alkol/namaz (meşrebine göre) 1 hafta daha ağlama (artçı) 1 hafta kin (instagram tarama laf sokma) 1 hafta “skerim böyle demokrasinin hürriyetini” boşvermişliği 1 hafta nadas Sonra yola devam Karı/Adam mı bitti memlekette mk “Ay ama ben onun için ne bedeller ödedim” Bekle onun için ödedin, kendi aşkın için ödedin ve boşa gitmedi. Sana hepsi, anı-tecrübe. Durmak yok yola devam
         who-am-i
         Haklıysa ki genelde haksız olur susar kabullenirim haksızsa yapacaklarımı çok iyi biliyodur
          gizemino
          İlk önce kendinle yalnız kalmak
           asit
           ciğerin sökülene kadar ağlamak. salya sümük böyle hönküre hönküre ağlamak
            hederoldumben
            1 sezon dizi bitirmek
             _umut_
             Terk eden taraf olarak yazıyorum çünkü terk edilen biri kadar acı çektim. Önce bittiğini kabullenme sürecine girmek lazım bu süreç biraz uzun ve meşakatli. Bu süreç içerisinde yine aynı anda başlarında sürekli ağlanmalı ve kendini tutmamalı, daha önce yapılmayan şeyler yapılabilir, kendini öküz gibi yemeğe verebilir veye yemekten kesilebilirsin ki bu normal, bol bitter çikolata ve kakaolu besinler tüketilmeli fakat dönüşü olmadığını kendine sürekli hatırlatmalı. Kesinlikle twitterdan instagramından takip etmemeli, bu kabullenme sürecini zorlaştırmaktan başka bir işe yaramaz. Eski fotoğraflar silinmeli ve onu hatırlatacak her türlü eşya hayatından çıkarılmalı yok edilmeli. Yeni bir diziye başlanmalı ve yeni insanlar tanımalı veya arkadaşlarla bolca vakit geçirilmeli, bu süreci kolaylaştırır. Kabullenip dönüşü olmadığını kesin anladığında zaten gerisi kolay.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.