Tercihlerde Yazılmaması Gereken Şehirler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sameet
   Gördüm, tercihlerde yazılması gereken bölümler diye başlık açılmış. Daha önemlisi var, yazılmaması gereken şehirler. Afyonkarahisar'ı tercih ettim, ölüyorum. Ben yandım, eller yanmasın. Bir de görmeden önce ölünmesi gerekenler var. Yozgat- Gümüşhane- Bayburt. Yapmayın, yakmayın gençliğinizi ve üniversite hayatınızı
    arslanbey
    anadolu ŞEHRİ dene herhangi bir yerde üniversite OKUMAYIN. anadolu insanının İRFANIYLA karşılaşmanızı istemem çocuklar.
     akdenizgunesi
     Zonguldak. Net... Deniz olup da boğabilen tek şehir bence kendisi.
      zeynebio
      Ailenizin olduğu şehri yazmayın bence. Gidin biraz özgür olacağınız şehirlerde yaşayın büyük küçük fark etmeksizin gidin.
       pinusnigra
       Bölümümüze göre şehir faktörü de değişkenlik göstermekte. İibf açısından bakarsanız İzmir' i önermem. Teknik bilimler açısından Ege ve Dokuz Eylül iyidir. Deu teknopark yatırım konusunda gelişme gösteriyor. Enerji açısından bakarsanız hele ki yenilenebilir ve çevresel sistemlere ilginiz varsa kesinlikle Ege Üniversitesi harikadır. İzmir bu açıdan yüksek potansiyele sahip ve Güneş Enerjisi Enstitüsü Ege' ye bağlı. İibf olarak kesinlikle İzmir i önermem. Paranız varsa ve işletme, ekonomiye yönelecekseniz İzmir Ekonomi Üniversitesi düşünülebilir. Son kez söylüyorum İibf için kesinlikle Ankara. Gazi artık yok, Hacı Bayram Veli ne durumda bilmiyorum ama Mülkiye efsanedir. Biz okurken öyleydi yani. Ankara her halükarda yazılacak bir şehirdir hem öğrenci hayatını yaşarsınız hem de harika bir ineklik döneminiz olur. ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent sizi tatmin eder. Not, Hacettepe konusunda emin değilim :)
        hobbit_02
        Net Adıyaman ,şehirde düzgün birşey yok ve Suriyeliler sürekli kavga cikartiyor
         samedi1313
         Ankara üzerinden dik bir çizgi çekin, sağ tarafı yazmayın .p
          cansevim
          çanakkale biga. çanakkaleyi tercih edecek arkadaşlar dikkat etsinler iktisadi bilimler fakültesi biga adında nalet olası bir hiçlik.
           hickurusu
           Kayseri, Konya.. Daha doğrusu iç Anadolu kesimi..
            plazacalisani
            Hangisi yazılmaz bilmiyorum ama İzmir yazarsanız pişman olmazsınız :)
             diocubiri
             Konya. Net. Özellikle kıyı şehirlerinde ve insanların modern olduğu bir yerde büyüdüyseniz. Ha ama şehir olarak güzel onda bir problem yok tam öğrenci şehri. Ama siz şehir değil insanı kasdediyorsanız ilk eleyeceğiniz şehir: KONYA.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.