Tenini Göstermek İstediğinde...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   “ Tenini göstermek istediğinde birden ikiyüzlü oluyorsun. Kolay elde edilebilir, sürtük ve fahişe oluyorsun. Eğer öyleysem gurur duyuyorum. Biliyor musun ? Biz ve bütün kızlar sürtüğüz, siktir et. Bunu artık tersine çevirelim ve bu konuda güçlenelim.” Siz bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz ?
    thetalentedmrripley
    Aynı şeye bakıyorsunuz. Sen ağaç görüyorsun orman oluyor, o odun görüyor yangın çıkıyor. Sen güzel bir kadın görüyorsun, o ise çıplak bir fahişe. Güzel bakmayı bilmeyen onca gözün arasında özgür olmak, yaftalanmamak, mutlu olmak öyle zor ki. Çok üzgünüm ama biliyor musun, onlar her yerde ve çok kalabalıklar.
     garavel_usta
     Abi cidden yeter ya. Şu an sana kim ne dedi abi bu konuda? Yine alttan alttan erkeklere laf çarpıtmalar falan. Yakışmıyor size ciddiyim. Kim ne giyiyorsa giysin bana ne abi. İstersen çıplak gez.
      kafatamircisi
      gösteririm ama elletmem))
       absurdizm
       teninin neresini göstermek isteğine bağlı bu aslında. kimse kimsenin özel yerlerini görmek zorunda değil. illa göstermek istiyorsak belli yerlerimizi açmalıyız ve buna kimse karışmamali. boş yere uzatmayacagim, herkes ölçülü ve saygılı şekilde yaşamalı bence
        dawn_nn
        Ne kadar açık giyinebileceğime maalesef ben değilde toplum karar veriyor .Türkiyede çok kısa ya da mini şeyler ,kıyafet çok hoşuma gitse de ,giyemiyorum çünkü kendimi güvende hissetmiyorum .Özel günler olmadığında ya da toplu taşıma kullancaksam sürekli pantolon giymek zorunda kalıyorum ,kendimi güvende hissetsem ya da başka bi ülkede olsam giymek istediğim çok fazla kıyafet var ama durum böyle olunca kendi kendimi baskılıyorum.
         myheartofstereo
         Kimse benim ne giyeceğime karışmaz. ister tenimi gösteririm ister ful kapanırım kime ne ki? Yeter artık insanları aşağılamak, eleştirmek yerine önce bir karakterinizi düzeltin. Hangi çağda yaşıyoruz ?
          kshmr
          Kolumu gösteriyorum ben.
           abdes_terligi
           sıkıntı yok bence kimse kimseye karışmasın, isteyen istediği gibi giyinir. Bana kalırsa kalça ve genital bölge kapalı olsun, bir de meme uçları görünmesin yeter, kadın da erkek de fark etmez. Birilerinin meme ucunu (cinsiyet fark etmeden) görmek garip geliyor sevmiyorum istemiyorum ama onun dışında bacak açmış göbek açmış fark etmez.
            tsukyomi
            Var olduğumuzdan beri vücutla değil de kafayla ilgilenseydik diyorum, şu ana kadar ışınlanma bulunmuştu. Yani büyük ihtimal.
             monaiman
             Açarım ya da kapatırım, bu beni ilgilendirir. Konu kilit.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.