Temel İhtiyacımız Olan Pedlerin Bu Kadar Pahalı Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulnihanduru
   Öncelikle hanımlar güzel bir haberim var. Reklam yapmıycam ama çoğumuzun şu kullandığı markada 5 damlalı ped çıkmış. Bu beni çok mutlu etti çünkü biz koca götlüleri kimse düşünmüyordu. Buradan teşekkür ederim. Asıl konu ise bu kadar pahalı olması. Temel ihtiyacımız ve ayda bir kere düzenli olarak kullanmamız gerek. Fakat insanların anlamadığı şey herkesin hijyenik pede ulaşımı olması hakkıdır. İnsanların maddi durumu olmadığı sağlıksız ve konforsuz pedler kullanmamalılar. Ben de bir öğrenciyim, tahmin ediyorum ki benim gibi düşünenler vardır. Sizin fikriniz nedir?
    luna__
    peçete mi sokalım aw para mı sıçıyoruz biz her ay bunlara bu kadar para bayılmak zorunda mıyım ben ya doğal bir şey için niye bu kadar para ödemek zorundayız aq
     eflayilmaz
     Ücretli olması o da yetmemizmiş gibi pahalı olması*
      kisi
      Zorunlu şeyler daha pahalı oluyor genelde. Ne de olsa mecburlar diye belirliyorlar fiyatları. Maliyetlerini vb. de araştırmak lazım tabi. Belki de düşük kârlı fiyatı budur.
       badideasensei2
       Temel ihtiyaç adı üstünde ama gerçekten çok pahalı. Şu an ertesi günü hatta bu günü dahi maddi anlamda garanti olmayan insanlar acaba neler yaşıyor.
        kitaptakikurt
        öyle bir anlatmışsın ki ped pahalı kalan herşey ucuzmuş gibi 🤣 zam gelmeyen pahalı olmayan fiyatı aynı kalan hiçbirşey yok olması da mümkün değil.üretim maliyetleri yüksekse kar marjı da var sonuçta haliyle zam ve pahalılık normal bişey
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.