Temas Bağımlılığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sihirbaz
   Bu tip insan mısınız merak ettim benim bir erkek arkadaşım var özellikle böyle adam temas manyağı özellikle beğendiği kızlara karşı, illa bi dokunmak istiyor siz hangi kategoridesiniz bazı insanlar dokunmadan konuşmayı sever, bazıları sadece göz kontağı kurmak ister siz peki?
    gregory_
    göz temasinda daha iyiyim ama bazen karsindakini geriyor hafif temaslar iyidir , karsindakine göre ne biliyim iste bazen fazla rahatim sanki. konu dagildi gibi neyse öyle yani:)
     imailahorsilahh
     Olmadığım kişiyken temas bağımlısı olduğum biri var, reelde mümkün olmayacak biçimde. Karışık durumlar işte. Ama sevdiğimle göz kontağı kurmayı da, dokunmayı da, söhpet etmeyi de severim.
      nilidiyebilirsiniz
      kimseye dokunmam
       piremses-123
       Tatlım adımı soyadımı yazmışsın başlığa
        wanderlust_r
        Göz yeter . O da olmasa da olur . Temas sevmem
         asit
         Bu durum bende de var. Yüzüstü uzanıp sevgilinizden üzerinize yatmasını isteyerek onu şaşırtabilirsiniz bu bağımlılıkla. Yan yanayken farkında olmadan kendinizi el kol yüz saç mıncıklarken bulabilirsiniz. Hiçbir şey olmasa bile bir şeyler olabilir bi şekilde. Saçma gelebilir çoğuna ama gayet hoş bence.
          kalpci
          Kadınlara dokunulmaz, bir kadının bedeni onun en kıymetli hazinesidir, bir kadının bedeni kutsaldır, o bedene dokunurken hassas davranılmalı ve izin alınmalıdır. Örneğin bir kadın soyundu ve size gel aslanım gel mi dedi, gidilmez, dokunulmaz. Mal mısın mk gelsene dersede gidilmez, çünkü o kadının bedenine saygı duyulur. Sonra size evladım bak libidom düşüyor geleceksen gel bak giyiniyorum ha derse ona dönülür ve Eeeeyyy yaradılışın evrene armağanı, sana dokunmak ne haddime Denilir Evet belki o anda sizi gerizekalı olarak görür ama sonra kesin saygı duyar
           philadelphia
           Ya ben sevdiğim kitaplara,eşyalara bile sarılıyorum, okşamak istiyorum öptüğüm bile oluyor (:
            who-am-i
            İnsanların bana dokunmasından nefreti ederim kimseye de dokunmam ama hoşlanıyorsam seviyorsam tam bir bağımlı oluyorum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.