Televizyonu Hayatından Çıkaran İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Bir ülkede ki tv programları, o ülkedeki kitlenin zeka seviyesi, toplum yapısı, mizah anlayışı, ilgi duyduğu konular üzerine yapılır. Bi şekilde tv de kendini sherlock holmes sanan şarlatanları, mafya ve illegalizm özendiren diziler, ülkeyi süper güç gibi gösterip muhaliflerini terörist ilan eden yandaş medya kanallarını, şaklabanlık yaparak mizah programı yaptığını sanan gerizekalıların, ne giysem yakışır, kime giydirsem yakışır. Gibi saçmalıkların ıq sunu düşürdüğünün farkına varmış ve servet değerinde tv alma lüksü olmayan sadece 1 paket sigara parasına aylık üyelik veren dizi ve film platformlarının daha kaliteli içerikleri olduğunun farkına varmış nesli tükenmekte olan insan türüdür.
    kania_
    Galiba o kişi benim. Ama ben telden izliyorum programları dizileri filmleri filan
     berat-albayrak-official
     Sadece FOX TV NTV CNN a haber ak-it tv son ikisi gülmek için
      badideasensei
      Arada Halk TV izliyorum. TV de izleyemiyorum genelde YouTube dan takip ediyorum.
       merilolika
       çok izlediğim söylenemez dikkatimi çeken bir kaç şey tv tamamen evden çıksın istiyorum yerine kocaman bi kitaplık ailece kitap okuma saatleri etkinlikler neler neler
        tsukyomi
        Yüzüne bakmam ama Sovyet ayısı sağ olsun akşamları açıktır. RT, Russia 24, Kinosvidanie, RTR Planeta, TNT Comedy kanallarında gezer. İçeride vızır vızır bir ses, o mu konuşuyor, televizyondan mı geliyor belli değil aw. Cartoon Network varken bunlar mı izlenir 😒
         kisi
         Televizyonu hayattan çıkarmaya internet dizi sitelerini de katarsak kendinizin, yaşadığınız çevrenin ve kendi çevrenizin iyi gelirleri olması gerekir. Başka bir şeyler yapmaya bütçeniz yetmiyorsa çok sıkıcı zamanlar geçirirsiniz.
          40cmcetvelrevised
          Elektiriğiniz olduğu için şükretmeniz lazım. Bizim Uganda'daki köyde temiz su bile yoktu. Ne güzel tüm dünyayı görebiliyorsunuz televizyon ile. 40 cm out.
           kayaca
           Net iyi geliyor. Bu arada tam televizyon demeyelim de tv kanallarını hayatından çıkaran insan diyelim biz ona. Akşam aç netflix'ini ohh mis :)
            timuti
            bir madde kullanmıştım onun vermiş olduğu miğde bulantısıyla evde dans ederken tavan karşımda duran arkadaşım ve onun arkasında duran televizyona kusmamla birlikte televizyondan ses gelip görüntü gelmemesiyle başladıktan sonra hayatıma bir daha televizyon sokmadım :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.