12
3.7.2020
Telefonu Sessiz Modda Kullanmak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   pillowtalk
   Telefon sesinden hiç haz etmeyen bir olarak mütemadiyen sessiz modda kullanırım. Doğal olarak aramaları veya mesajları görmediğim zamanlar da oluyor tabi. Ama zaten çalsa da müsait olmadığım için bakamayacağım demek oluyor bu. Çünkü müsaitsem zaten telefona bakarım. Nefret ettiğim bir soruyu da eklemek isterim: -O TELEFON NEDEN VAR?
    netotostopcusu
    hoparlör altı aydır bozuk ve yaptırmadım. gayet de kullanılıyor.
     meyvesebze
     Telefon sesi hep beynimi tirmalamistir Disarda gezerken titresim acarim.Evde sessizde, hep yanimda tel,arayan olursa gorurum ekranda
      ahmetsakar
      10 senedir böyle kullanıyorum yemediğim küfür kalmadı. bana gelen aramaları asla görmüyorum daha sonra ben arıyorum. cevap: o telefon ben kullanmak istediğim için var.)
       eski_bi_tanidik
       Istemedigim grupları sessize alıyorum
        noobzac
        “Halı altına süpürmek” deyiminin güncel varyasyonu olabilir.
         uckediannesi
         İnsanlardan bıkmışlık durumunun bir sonucudur.
          loseurself
          İlk telefon aldığım günden beri bu modda kullandım. Bir şeyleri kaçırma korkusunu aşmamız gerek. Telefona köle olmayı reddediyorum. Benim gibi insanlar çok trip yerler. Azıcık geç cevap alınca zırlamaya başlayan insanlardan hiç hazetmem çoğu da gereksizdir zaten.Bazıları anlayış gösteriyor, anlayabiliyor tabi. Bütün gün kendi kafamızı çürütüyoruz resmen gereksiz bildirimler ve sosyal medya platformları yüzünden. Odaklanmakta zorlanıyoruz, tembelleşiyoruz... Gayet de güzel iletişim kuruyorum insanlarla. Kurmayı seçiyorum. Her gün BENİM seçtiğim saatlerde. Fakat çoğu kişi bağımlılıktan yapıyor bu eylemi.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.