Telefon Numarası İsteyen Erkeği Dövmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilmer
   Evet, bu olay adıyaman'da yaşanmış. Bazı türk kadınlarının böyle bir problemi var nedense insanları nazikçe reddetmeyi bilmiyorlar. Özellikle sosyal medyada sadece merhaba yazdığı için tacizci diye ifşa edilen bir sürü insan bulunmakta. Ayrıca olay zorlamaya giderse tabii ki ben de bu durumun arkasındayım fakat belki de reddetse bu durumun şiddete gitmesine gerek kalmayacak. Siz ne düşünüyorsunuz?
   https://www.ntv.com.tr/turkiye/iki-kiz-kardes-telefon-numaralarini-isteye-cocugu-dovdu,IxkJSdMEe0ai5p93puLyXw
   Detaylar
    ladyfierce
    Ya açıkçası trajikomik... Bazıları sahiden laftan anlamıyor hayır diyorsun takip ediyor, sosyal medya da buluyor, yok efendim arkadaşına ulaşıyor vs. Kendinize geliniz bir insan size hayır diyorsa o HAYIR anlamına geliyordur uzatmanın lüzumu yok.
     gregory_
     Laf anlatamamis demek ki bazilari dayakla anliyor sanirim, kadinlar bunaldi artik.
      caresizcare
      Bazıları hak edyor bir defa 5 kız kuzen parkta oturuyorduk aynı şekilde 5 6 erkek grup gelip karşımızda oturdu biz kalktık oradan Aniden biri geldi benimle köşede konuşmak istediğini söyledi burda söyle ne diyeceksen dedim numara istedi veremem diyince elimden tlfnu zorla alıp kendi numarasını yazdı adıda hakan Evimize kadar bizi takip etti Gayet kibar şekilde erkek arkadaşım olduğunu söyledim benim ayrılmamı bekleyebilirmiş ciddiymiş Hayatımda daha çok korktuğum bir zamanı hatırlamıyorum bizden vazgeçsin diye tepki veremedik lanet olası adama Bu güç olsaydı ağzını burnunu dağıtır kafasını patlatırdım İlk defa burda yazıyorum
       sairsel
       Zorla güzellik olmaz Zorla dostluk kurulmaz İnsan denen bir canız Zorla haklı olunmaz Orhan Gencebay
        nykskaos
        Kibarca bir teklif değildir o. Öyle bile olsa hergün haber ve sosyal medyada kadınların başına gelenleri okumak bile kişiyi gergin ve saldırgan tutuma itmeye yeter. Keşke güvenilir ve centilmen erkeklerin çoğunlukta olduğu bir toplumda yaşasak da bizler de medeni tepkiler verebilsek.
         diocubacito
         Ülkenin bir ayarı yok bee
          bisosyolog
          Nedense erkek yapınca şiddet kadın yapınca normal be haklıymış gibi algılıyoruz. Saçma.
           kania_
           Yazıcak bişi bulamadım. Yalnız kadın iyi vurmuş adama.
            mrs_furby
            Çok medeni bir ülke yine.
             ali-vercetti
             mal amk
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.