Tek Görevi Zengin Kocalarına Bacak Aralamak Olan Asalak Ev Hanımları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   acurrr
   böyle tipler var mı var. hemen olayı içselleştirip ev hanımı olan karınıza, ananıza getirmeyin mevzuyu. belki siz de ev hanımısınızdır, siz de yeterli şartları sağlamıyorsanız alınmayın. gerçi her türlü alınacaklar olacaktır ama kamu spotunu yaptıysak başlıyorum. bu asalak türler üniversiteye gidince ders çalışmak götlerine zor geldiği için hocalarıyla bile flörtleşirler. daha sonra bmw'ye binen bir manita bulma hayaliyle kavrulurlar. beyin yerine nohut habbesi vardır kafataslarında. zengin bir koca bulunca da sadece kukularının kendilerine verdiği yetkiyle sadece alış veriş yapıp gösteriş yaparlar. tek görevi yatakta kocasını mutlu etmek olup yalandan orgazm taklidi yaparlar yollarına bakarlar. asalak demiş miydim? evet başlıkta demişim. böyle hatunlardan uzak durun zengin ve saf erkekler.
    cinayetvaraga
    Omurgasızlar bunlar. etrafımda çok fazla var. Hepsinin bu aralar yaptığı tek şey sikko bir butik açıp, önüne asortik tenteler, masalar koyup akşama kadar muhabbet ediyorlar. merterden aldikları çaputları, klas markalarla yarışacak fiyatlara satıyor ve hatta bazısı instagramdan daha çok beğeni kasayim diye butik mağazacılıkla kendini teşhir ediyor ve beğeni kasıyor. kusura bakmayın da ben bunların yapacağı işi zikim. ne için yaşıyorsunuz diye sorsalar zikilmek için diyemeyecek kadar da korkak olmayın.
     tsukyomi
     Paralı metresten başka bir şey değildir. Hayat kadınları çok daha onurludur bunlardan. Bugüne tırnaklarımla kazıyarak, parmaklarım kan içinde geldim ben. Aileme bile minnet etmedim. Her zerresinden de az ya da çok zevk aldım, bağımsızım çünkü, kimseye baş eğmiyorum, ağam paşam demiyorum ve küçük ya da büyük başarılarımla gurur duyuyorum. Tek sermayesi vajinası, keleşi olan herkesten de, bunu normalleştirenlerden de nefret ediyorum, isteyen alınsın.
      kafatamircisi
      Akıllı kadındır amacını hedefini belirlemiş bu hedefe en kestirme yoldan nasıl ulaşacağını bilen kadındır, diğer kadınların kıçını yırtıp 50 yılda ulaşamayacağı yaşam standartlarını tek seferde elde etmiş kadındır. 4 yıl lise 4 yıl uni. bitirip sonra gidip çulsuz bir mühendisle evlenip aylık 5bin tl gibi komik bir maaşla geçim derdine düşmeyeceğini, ucuz diye bimden A101 den alışveriş yapmayacağını, ucuz kiralık ev arayarak ömrünü hayatını heba etmeyeceğini bilen kadındır. Zengin adamlarla takılıp günlük yaşamayıp tek adamla işi bitirip ömürlük business class life yaşamayı seçen, 250gr. verdiği yetkileri sonuna kadar kullanan zeki ve akıllı kadın gibi kadındır))😏
       badideasensei2
       Ev hanımlarının bir çeşidi diyebiliriz bunlar için. Ki çevremde ev hanımı olduğu halde; iş hayatına atılmak için ya da sadece öğrenme durumunu devam ettirmek ve bunu belgelemek için okuluna devam eden, yüksek lisans yapan, kendisini geliştiren kadınlar da var. Diğer türde ise bir örnek vereyim. Geçenlerde bir kadın gördüm. Aşiretin varisi ile evlenmiş. Baya zenginler vs. Arkadaşım ile Instagram paylaşımlarına baktık evlendikten sonra fotoğraflarının kalitesi dahi artmış. Kadının hayatının merkezi kocası olmuş. Kocası da zengin ve öküz gibi biri. Ev hanımı dahi olsan insan kendisini geliştirmek için çaba gösterir ya da hayatının merkezi senden başka biri olmamalı diye düşünüyorum. Kocası olmasa hayatının anlamı kalmayacak, kendisinin de anlamı kalmayacak şekilde olmak bence boş bir hayatı işaret ediyor.
        maskoff
        uçlarda yaşıyorsun bu hayatı acur
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.