Tehlikeli Derecede Yakışıklı Olduğu Gerekçesiyle Sınır Dışı Edilen Omar Borkan Al Gala
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   2013 yılında yaşandığı iddia edilen olay. Suudi Arabistan'da ahlak polisleri tarafından kadınları etkileyecek derecede yakışıklı olduğu gerekçesiyle sınır dışı edilmiş Omar Barkan Al Gala. Böyle bir olay yaşanmamış olsa bile kadınlar ve dahil erkekler Al Gala'nın fotoğraflarının altına "Nasıl olduğunu bilmeden hamile kaldım" falan yazıyor. Yakışıklı olmasına yakışıklı da nasıl bu noktaya geldi olaylar ben çözemedim. Çok mu yakışıklı bu adam harbiden ya?
    voila
    Hshsjd e onlar da haklı, Arap erkekleri ilk insandan hallice olunca ilgi çekmiş. Yoksa bu herifin de bi numarası yok. Ayriyeten o örtüyü takan isterse Jude Law olsun gözümde bir reçel kavanozudur.
     tsukyomi
     Kendi güzellik kıstasıma göre söylüyorum; mabadıma kaş göz çizsem daha yakışıklı olur. Ama Arabistan işte, hamam böceği kafası nasıl çalışır çözemedik daha.
      catherine-earnshaw
      Ben İskandinav seviyorum, bunlardan ülkede de dolu zaten :(
       sexen
       Bende aynı duruma maruz kalmaktan korktuğum için pek dışarı çıkmıyorum. İnanmıyorsanız özelden adresimi atayım da gelin görün
        nickimdebileolmaz
        Yakışıklılık tek başına yeterli olmuyor turşu suyu arkadaşım :D
         sedefartuny
         Hangi kadın arkadaş tehlikeli ya da cezbedici buluyormuş ki bunu. Şahsen ben daha açık tenli beylerden hoşlanıyorum hiç tipim değil.
          pisilamest1
          yakışıklı bir beyefendi ama bundan bir sürü var dünyada.bence kendi adına yalan haber yapıp "ağğ çoğk yağışıklıı."denmesi için yaptı lfkfkdkfkdfkdkdm
           mrlawyerkk
           Tehlikeli mi değil mi bilemem ama bu adam yakışıklı falan değil arkadaşlar. Klasik Arap, klasik kara kaş kara göz. Rus kızları falan çok cezbedici buluyordur muhtemelen.
            kalpci
            Kerimcan daha yakışıklı. Ama bununda gideri var. 6 seans epilasyon, miss
             acurrr
             kapalı çarşı esnafı gibi adammış bunu seksi bulanın acil sevişmesi lazım durum iyi değil
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.