Tecavüze Uğradığını Söyleyen Genç Kadın Sanığın Serbest Bırakılmasına İsyan Etti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Bursa'da Gamze A.(20), geçen yıl kasım ayında Yunus Emre Ç.(21) tarafından zorla eve götürülerek, tecavüze uğradığını iddia etti. Suçlamaları reddeden Yunus Emre Ç. çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Sosyal medyadan yardım isteyen genç kadın Emre Ç.'nin tutuklanmasını istedi. Öte yandan bir polisin Gamze A.'ya "Bu saatte dışarıda ne işin var" dediği öne sürüldü. Olay, 6 Kasım 2019 tarihinde merkez Osmangazi ilçesi emek Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Gamze A., evine gitmek için yürüdüğü sırada, yaralı bir kişiyi gördü. Yaralının yardım istemesi üzerine Gamze A., yakında bulunan bir özel hastaneye götürdü. Hastaneden çıktıktan sonra yaralı Yunus Emre Ç. ile yürümeye başlayan Gamze A. bir süre sohbet etti. Gamze A., Yunus Emre Ç.’nin evinin önüne geldiklerinde ağzınını kapattığını ve zorla eve soktuğunu söyledi. Gamze A., Yunus Emre Ç.'nin kendisine sabaha kadar üç kez tecavüz ettiği iddiasında bulundu. Serbest bırakıldı Gamze A., sabah saatlerinde Yunus Emre Ç.’nin bir boşluğundan yararlanarak, evden kaçtı. Olayın ardından bir arkadaşının evine giden Gamze A., bir süre sonra Emek Polis Karakolu’na giderek, şikayetçi oldu. Şikayet üzerine gözaltına alınan Yunus Emre Ç., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Yunus Emre Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Haberin ayrıntıları:
   https://onedio.com/haber/tecavuze-ugradigini-soyleyen-genc-kadin-sanigin-serbest-birakilmasina-isyan-etti-912903
   https://onedio.com/haber/tecavuze-ugradigini-soyleyen-genc-kadin-sanigin-serbest-birakilmasina-isyan-etti-912903
    rarero
    Yorumsuz. Ancak bazı durumlarda objektif yaklaşmak gerekir. Rıza ile yaşanan bir birlikteliğe iftira da olabilir ancak akıl sağlığı yerinde olan hiçbir kadının böyle kötü bir olay ile bile bile anılmak isteyeceğini düşünmüyorum.
     deodorantsisesi
     ya şu adalet sıstemınız kadınlar cocuklar ve hayvanlar ıcın işlesın barı lanet olsun kokuşmuş sistemınız
      noobzac
      Hastaneye gitmedi mi ya da götürülmedi mi? Tecavüz ise mutlaka bir emare bulunamaz mı? Bunlar gibi birçok boşluk var. İş biraz da kara propagandaya benziyor. Eğer öyleyse, bu kadınların yararına değil zararına olur. Zaten böylesi bir alçaklığa yeltenenlerin de maksadı kadınların ya da herhangi bir zümrenin haklarını savunmak elbette ki değildir.
       moonlight3rd
       Ben bile uğrayabilirim artık. Öyle boktan bi ülkeye dönüştü buralar.
        domatescokpahali
        linç edilmek istemiyorum ama bir kaç sey yazmak istiyorum mesleğin içerisinde olan biri olarak . bazı durumlar medya ya yansıdığı gibi olmuyor bu durumu tenzih ederek yazıyorum ama bir cok hayat kadını ücrette anlaşamadığından dolayı bu tarz şikayetlerde buluna biliyor, ya da rıza ile birlikte olduktan sonra bazı maddi taleplerde bulunup talebi karsılanmadığı zamanda filanca bana su tarihte tecavüz etmişti diyerek şikayette bulunuyor lütfen yanlıs anlamayın bu başlığı ve durumu tenzih ediyorum. Ayrıca kriminal tıp o kadar ileri ki doku örneklerini, ilişki sırasında ki kasılmalara kadar adli tıp raporlarında %99 oranında tespit edebiliyor rıza ya da rıza dışı olup olmadığını. vs vs vs
         askkkk
         hala boyle serefsiz insanlarin olduguna inanamiyorum
          brkcngl
          Ekmek çalsan hapse girersin tecavüz eden serbest. Welcome to Turkey.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.