Taytı Nedeniyle Sevgilisi Tarafından Şiddet Gören Kadını Yanlış İnsanı Seçtiği Gerekçesiyle Linç Etmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Bunu da şiddetin her türlüsünün karşısında olduğunu iddia eden insanlar yapıyor. Neymiş efendim yanlış insanı seçmiş, böyle insanları, kıroları hayatına alırsa daha çok dayak yermiş. Bu nasıl bir zihin yapısıdır arkadaşlar ya? İnsanların alınlarında mı yazıyor şiddet eğilimleri. Şiddet normal ama şiddet eğilimi olan biri ile birlikte olma anormal öyle mi? Neden tüm olaylara ataerkil sistemin öğrettikleri ile bakıyoruz?
   https://twitter.com/basakermis/status/1401304019285467146
   https://twitter.com/basakermis/status/1401304019285467146
    sairsel
    Kadın dövmek nedir arkadaş? Aciz insan kırıntıları 😠
     eski_bi_tanidik
     Kadin Yanlis insan seçmiş işte. Şiddet gördüğüne göre. Her seye de duyar kasiyorsunuz. ama bunlar kadının suçu değil şimdi o seçmiş diye haketmis diye bir şey yok. Linc de değil bu
      mrlawyerkk
      İyi de bu noktaya gelmek sorun zaten. Bir seyir var değil mi? Nasıl önceden fark edilmiyor bu. Şiddetin karşısındayız elbette ama bunu beyan etmek de hakkımız.
       gizemino
       Arkadaşlar ne zaman asicaz cidden bu muhabbetleri? ne zaman şiddeti mesturlastirmayi ve bahane sunmayı kesersiniz
        atakancavdar
        Yanlış insanı seçmiş diye linç etmiyorum da 3 aydır kirasını veriyorum uçak biletleri taksileri airpodsu kısacası ailesi gibi bakmış adama. Peki sormazlar mı buna o serbestliği niye verdin diye niye kendini kullandırdın diye ?
         strangestar
         Söylemesi acı ama Türkiye'de kadın arkadaşlarımızın yanında biber gazı ya da göz yaşartıcı gaz veya savunma sanatları öğrenmelisin.
          sena158
          Abi niye yanlış insanı seçti diye kız linçleniyor anlamış değilim, erkek yada bu tarz kadınlar (şiddet gösteren) karakterine kendine çeki düzen verse bizim seçim yapmamıza gerek kalmaz ki zaten bazıları hatta geneli iyi görünüyor, iyiymiş gibi lanse ediyor olan bu şiddet mağdurlarına oluyor kbyn ama burda kadının suçu yok linçleyenleri anlayamıyorum.
           rocknrollbabe
           2021 yılındayız halen konuştuğumuz şeylere bakın millet uzaydan bahsediyor, yazık çok yazık
            a.l.p.o.l.l.o.n
            Bunlar erkek değil valla değil. Bunlar en başında insan değil. Ah be niye seviyosun bir yaratığı.....
             detokssuyu
             Bir kere de nedensiz, şartsız, koşulsuz şiddet gören mağdurun yanında şiddet uygulayanın karşısında olsak ama hep bir amaya sığınıyoruz. Ama kadın açık giymiş ama kadın bunu yapmış. Zanlı ile empati kurma eşiğimiz ülkece çok yüksek.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.