Taytı Nedeniyle Sevgilisi Tarafından Şiddet Gören Kadını Yanlış İnsanı Seçtiği Gerekçesiyle Linç Etmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Bunu da şiddetin her türlüsünün karşısında olduğunu iddia eden insanlar yapıyor. Neymiş efendim yanlış insanı seçmiş, böyle insanları, kıroları hayatına alırsa daha çok dayak yermiş. Bu nasıl bir zihin yapısıdır arkadaşlar ya? İnsanların alınlarında mı yazıyor şiddet eğilimleri. Şiddet normal ama şiddet eğilimi olan biri ile birlikte olma anormal öyle mi? Neden tüm olaylara ataerkil sistemin öğrettikleri ile bakıyoruz?
   https://twitter.com/basakermis/status/1401304019285467146
   https://twitter.com/basakermis/status/1401304019285467146
    somurtkan_sirin
    İnsanlar, insanlıktan çıkmış bazen gördüm gerçekten Sen yok, zannetsen de gerçek böyle her yerde Haykırsan, inletsen de asla duymaz hiç kimse Hep anlatsan, zannetmem ben duysun kimse bir yerde... 🎶 -Ceza-
     sairsel
     Kadın dövmek nedir arkadaş? Aciz insan kırıntıları 😠
      strangestar
      Söylemesi acı ama Türkiye'de kadın arkadaşlarımızın yanında biber gazı ya da göz yaşartıcı gaz veya savunma sanatları öğrenmelisin.
       atakancavdar
       Yanlış insanı seçmiş diye linç etmiyorum da 3 aydır kirasını veriyorum uçak biletleri taksileri airpodsu kısacası ailesi gibi bakmış adama. Peki sormazlar mı buna o serbestliği niye verdin diye niye kendini kullandırdın diye ?
        mrlawyerkk
        İyi de bu noktaya gelmek sorun zaten. Bir seyir var değil mi? Nasıl önceden fark edilmiyor bu. Şiddetin karşısındayız elbette ama bunu beyan etmek de hakkımız.
         sedefartuny
         Her şiddet olayında bu yapılıyor maalesef. Kadınların nasıl bir ilişki içerisinde olduğu belki de o ilişkiden kurtulmak için neler yaptıkları dikkate alınmadan canım sende birlikte olmasaydın diye düşünüyor maalesef birçok insan.
          gizemino
          Arkadaşlar ne zaman asicaz cidden bu muhabbetleri? ne zaman şiddeti mesturlastirmayi ve bahane sunmayı kesersiniz
           eski_bi_tanidik
           Kadin Yanlis insan seçmiş işte. Şiddet gördüğüne göre. Her seye de duyar kasiyorsunuz. ama bunlar kadının suçu değil şimdi o seçmiş diye haketmis diye bir şey yok. Linc de değil bu
            detokssuyu
            Bir kere de nedensiz, şartsız, koşulsuz şiddet gören mağdurun yanında şiddet uygulayanın karşısında olsak ama hep bir amaya sığınıyoruz. Ama kadın açık giymiş ama kadın bunu yapmış. Zanlı ile empati kurma eşiğimiz ülkece çok yüksek.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.