Tavsiye İçeriklidir
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   agac-ceviz
   Merhaba biraz stresli oldu degilmi 2 gündür kavga dövüş derken ne yapayım duramıyorum yerimde herkes için daha güzel bir dünya olmuyor maalesef hiç değilse burda birşeyleri düzeltelim dedik.. Neyse burada çetin ceviz gibi olsam da benimde minnak bir yüreğim var bee.. 6 yıldır sevdigim enisteniz oldugundan kendisinin de haberi olmayan mermer kafalinin kendisine aşık olmamdan duyduğu büyük haz beni 2 gündür deli ediyor. Yahu erkekler neden böyle he aşığım ne oldu kaf dağının arkasında burnun kirilsinda estetik ol inşallah.. Şaka bir yana kızlarım ve dahi sevgili erkek kardeşlerim siz siz olun platonik aşkınıza yüz vermeyin egosu şişme erkek gibi oluyor. Sahi neden kadın ve erkekler kendisine platonik aşık olmasından büyük mutluluk duyarlar.. Vay amk sana kaldım sanki şey kafalı arap askeri
    moon_night
    ablam böyle bir herif için 6 yıl biraz boşa gitmemiş mi sence de...
     gamze-canc
     Kendinize saygınız varsa karşılıklı sevin sevilin kimsenin peşinde koşmaya değmez bu hayat
      cinayetvaraga
      cevizim zaten aşk kavuşamayınca güzel, sahip olamayınca anlam yüklü oluyor. tamam da 6 yıl çok be. başka aşklara yelken aç ki onun da kıçı başı oynamasın. bak suistimal etmiş belli ki. platonik bir anı olarak kalsın hatrında.
       _sofia_
       • Affetmeyin; Size sıradan biri gibi davranan, önceliği siz olmayan, varlığınızı unutan ve kırıldığınızı bildiği halde umursamayan insanlar sakın umrunuzda olmasın. Çünkü vefasızlık bazılarının kişiliğidir....
        asit
        Biliyorsa ve buna karşılıksız kaldıysa ve hatta kıçı yer çekimine rağmen bulutlara vardıysa, saplantıya dönüşmeden dümeni başka yöne çevirmek daha sağlıklı olur sanki ceviz. 6 yıl dile kolay..
         tsukyomi
         Düsturum şudur; yolunu yap - negatifse yol ver - pozitifse birlikte yol al. Tam üç kez reddedildim, hepsinin yıkıntılığı 5 gün sürdü. 5 gün verdim kendime, sonra devam ettim. Mabattan bacaklı insanlar için kararmaya değmez aşkım. Gelirseler Ekim'e, gelmezlerse keleşime :) O merrrmer kalpli baston yutmuşa diyecek çok şey var ama boşuna banlatma beni şimdi.
          oedon
          Doğrusunu söylemek gerekirse platonik bağlar beni hep çok rahatsız etmiştir. Hiç bir zaman bundan mutluluk duymadım. Düşünsenize, biri sizle kendi içinde duygusal bir bağ kurmuş ama sizin için bu kişinin varlığı da yokluğuda bir. Bu çok üzücü. Ama duygulara yön vermek kolay bir şey değil. Konu uzatılmadan kapanırsa ne mutlu ancak iş saplantıya dönerse asıl o zaman sorun oluyor bu platonik aşklar. Ergen olduğum yıllarda ilgi duymadığım biri ısrarla benimle beraber olmak istiyordu. Ben ise başka birine ilgi duyduğum için hali ile ilgilenmiyor ve bunu istemediğimi söylüyordum. İlgili hanım kızımıza saplantılı olan doğulu bir adam vardı. Oda ona karşı platonikti. Okulun duvarlarına sprey boyalarla aşkını ilan eden şu tipler var ya... Hah, onlardan. Günün birinde hanım kızımız kendisine gelen aramaları benim telefonuma yönlendirip ilgili şahıs kendisi aradığında bana ulaşmış ve kıyametler kopmuştu. Elemanın kafa çatlak olduğu için sağlıklı düşünememiş ve akşamın ilerleyen saatlerinde beni ara bir sokakta kıstırmıştı. Dinlemeden, sormadan sebepsiz yere kocaman bir adam küçük bir çocuğu dövmeye başlamıştı... Hıncını alıp sakinleştikten sonra o kızdan uzak duracaksın, seni öldürürüm gibisinden tehditlere devam etmişti. Sübyancılığına mı yanarsın, savunmasız bir çocuğa soru sormadan dövmesine mi, cahilliğine mi...? O olaydan sonra hanım kızımız yüzüme bile bakmadı. Utancından mıdır bilmem ama yaptığı düşüncesiz davranış belkide o akşam hayatıma mal olabilirdi. Malum bıçağı takıp geçebilecek bir tipti. Düşünmeden hareket etmek ne yazık ki böyle korkunç şeylerle sonuçlanabiliyor. Umarım hayatınızda karşınıza çıkacak insanlar narsist ve egolarından arınmış bireyler olur. Bazı şeyler istediğimiz gibi olmuyor ne yazık ki. Duygularımızı derinlere gömüp hayatlarımıza devam etmemiz gerekiyor.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.