Tavsiye İçeriklidir
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   agac-ceviz
   Merhaba biraz stresli oldu degilmi 2 gündür kavga dövüş derken ne yapayım duramıyorum yerimde herkes için daha güzel bir dünya olmuyor maalesef hiç değilse burda birşeyleri düzeltelim dedik.. Neyse burada çetin ceviz gibi olsam da benimde minnak bir yüreğim var bee.. 6 yıldır sevdigim enisteniz oldugundan kendisinin de haberi olmayan mermer kafalinin kendisine aşık olmamdan duyduğu büyük haz beni 2 gündür deli ediyor. Yahu erkekler neden böyle he aşığım ne oldu kaf dağının arkasında burnun kirilsinda estetik ol inşallah.. Şaka bir yana kızlarım ve dahi sevgili erkek kardeşlerim siz siz olun platonik aşkınıza yüz vermeyin egosu şişme erkek gibi oluyor. Sahi neden kadın ve erkekler kendisine platonik aşık olmasından büyük mutluluk duyarlar.. Vay amk sana kaldım sanki şey kafalı arap askeri
    _sofia_
    • Affetmeyin; Size sıradan biri gibi davranan, önceliği siz olmayan, varlığınızı unutan ve kırıldığınızı bildiği halde umursamayan insanlar sakın umrunuzda olmasın. Çünkü vefasızlık bazılarının kişiliğidir....
     tsukyomi
     Düsturum şudur; yolunu yap - negatifse yol ver - pozitifse birlikte yol al. Tam üç kez reddedildim, hepsinin yıkıntılığı 5 gün sürdü. 5 gün verdim kendime, sonra devam ettim. Mabattan bacaklı insanlar için kararmaya değmez aşkım. Gelirseler Ekim'e, gelmezlerse keleşime :) O merrrmer kalpli baston yutmuşa diyecek çok şey var ama boşuna banlatma beni şimdi.
      asit
      Biliyorsa ve buna karşılıksız kaldıysa ve hatta kıçı yer çekimine rağmen bulutlara vardıysa, saplantıya dönüşmeden dümeni başka yöne çevirmek daha sağlıklı olur sanki ceviz. 6 yıl dile kolay..
       cinayetvaraga
       cevizim zaten aşk kavuşamayınca güzel, sahip olamayınca anlam yüklü oluyor. tamam da 6 yıl çok be. başka aşklara yelken aç ki onun da kıçı başı oynamasın. bak suistimal etmiş belli ki. platonik bir anı olarak kalsın hatrında.
        gamze-canc
        Kendinize saygınız varsa karşılıklı sevin sevilin kimsenin peşinde koşmaya değmez bu hayat
         moon_night
         ablam böyle bir herif için 6 yıl biraz boşa gitmemiş mi sence de...
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.