1
26.7.2020
Tatile Çıkan Ebru Şallı’nın Linç Edilmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Üç ay önce oğlunu kaybeden Ebru Şallı, Posta'ya röportaj verdi: “Ayakta durmaya çalışıyorum. Aldığım ilaçlarla kafam gidip geliyor. Sosyal medyada tatil fotoğraflarım eleştiriliyor. Milletin ne dediğini takmıyorum. Onlara kalsa ölmemi istiyorlar. Öleyim de, ne geçecek ellerine?” deyen Şanlı, eleştirilere sitem etti.
   0
    matruskaa
    Bi salın insanları ya. Siz değil miydiniz acısında üzülen destekler veren. Desteğiniz de yalam sizin. Kadın ufacık oğlunu kaybetmiş. Size ne? Hayat dursun mu? Ailesi yok mu? Geride kalanları yok mu? Bu tipler akrabaları kayıp yaşadıktan sonra da bu yorumlara başvuran tipler.
     detokssuyu
     Ne yani? Hayata dönmesin mi? Diri diri mezara mı gömsün kendini? Yasını tuttu. Acısı hala içinde. Hala ilaç kullandığını söylüyor. Sizi evladını kaybeden annenin nasıl bir hayat sürmesi tatmin ederdi? Yazık size çok yazık.
      mrlawyerkk
      40 kiloya kadar düşün bir kadından her şeyden önce yitirilen bir evlattan bahsediyoruz. Tamam Ebru Şallı’yı sevmiyor olabilirsiniz ama o güzel çocuğun melek ruhu için susun. Bırakın herkes istediği gibi yaşasın. Size ne? İnsanların hayatını nasıl yaşayacağına siz ve sizin anlamsız değer yargılarınız mı karar verecek. Susun artık.
       peripedia
       Çok ayıp, kadının içinin nasıl yandığını bilmeden yapılan her yorum çok yanlış. Gerçekten ne olsun istiyorsunuz? Kendini eve kapatsın, dışarı adım atmasın, gülmesin, hayata bir yerinden tutunmasın böyle yaşasın ya da ölsün. Bu mu istediğiniz? Herkesin fırtınası kendi içinde kopar, rahat bırakın insanları.
        enginarkalbi
        Napsın kadın ölsün mü ya? Duyarsız empati yoksunları
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.