Tatil İçin Türkiye'yi Tercih Eden Turistlerin Varoş ve Çulsuz Olduğu Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Tamamen gözlemlerime ve tecrübelerime dayanarak konuşayım kutsal romalılar ve sevgili atina halkı Başlıktan da anlayacağınız üzere durum tamamen böyledir tatil beldelerinde ki küçük esnaf ve dövmecilerin daha çok muzdarip olduğu konudur gidip sorun bir tanesi iyi bir şey demez 5 euro için 1 saat pazarlık yapan kavga edenler mi dersiniz yolculuğu bedavaya getirmek için otostop çekenler, para için cinsel ikişki teklif edenler mi dersiniz bunların hepsine şahit oldum Diğer bir faktör de sanılanın aksine otel işletmecilerinin yabancı turist yerine türk müşteriyi daha çok tercih etmek istemeleri. Benim bu söylediklerimi okurken bir yandan biyerlerini sıvazlayan arkadaşlara da dipnot düşeyim turistler sizden daha uyanık senin de çulsuz olduğunu 50 metre öteden anlarlar uygulamaya geçirme diyorum hani)) Geçenler de Beşiktaş nusr-et e gidip 3 kişi 1000 lira para bıraktık, çoğunuza sorsan korkunç para ama adamlar için kişi başı 35 euro para ediyor. bizim tavuk dönere bıraktığımız birim parayı adam buranın en lüks restoranlarında bırakıyor. güzel bir mekanda ortalama bir yemek yemeye kalksa içeceğiyle birlikte 7-8 euro çekiyor, cebindeki bozukluklarla hesap ödüyor)) neden gelmesin? yaşamak için iğrenç bir yer olsa da bir haftalık turist için tarihiyle, doğasıyla, yaşattığı farklı tecrübe ile hala mükemmel bir yer burası.
    me_out_bye
    Evet ucuz diye geliyorlar. Yoksa Paris varken Türkiye ye niye gelsin mk.
     mrsnl33
     Abi,başlıkta varoş kelimesini görünce,seni garavel zannettim,kusura bakma😂😂😂
      kisi
      Yerli turist istiyor ama yerli turistler katlarca daha fazla para istiyor. Bu ne Yaman çelişki delikanlı? Ayrıca her sene otele yüksek miktarlarda para bayılmak mantıksız. Gidin yazlık alın.
       bisosyolog
       e tabi ucuz olduğu için geliyorlar da şöyşe bir parantez, eskiden bu kadar ucuz değilken de yine de geliyorlardı.
        gossipdio
        Ülkemizi ben seviyorum ya gezilecek çok güzel yerleri var evet ekonomik açıdan tercih sebepleri olabilir ama pişman olduklarını sanmıyorum.
         gilad-pellaeon
         varoşta ülkenin etinden sütünden faydalanıyorlar
          samyeli90
          Turistlerin zaten hepsi diyor ucuz bunu bilmeyen var mı
           alevalevay
           vizyonsuzdur kesinlikle
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.