Tat ve Koku Alma Duyum Azaldı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   her şey dişçiden geldikten sonra oldu. Taş temizlediler sonra bende halsizlik ve 2 gün sürekli hapşırma ve akıntı başladı sonra tat ve koku alma duyum gitti. Şu an yemek yiyorum tat yok. Koku deniyorum yok. Tatlı bir şey yedim yoğunluğunu hissediyorum tatlı olduğunu biliyorum ama tat yok. Deterjan falan kokluyorum yoğun olduğundan herhalde çok az kokusunu alabiliyorum ama yok. Kovid mi oldum dicem öksürük ateş yok. Üstüne aşı olmuştum. Mevsimden alerjiden mi oldu acaba? bu durumu yaşayan var mı. sinir bozucu bir durum şu an çürük yumurta (en berbat kokulardan biridir) koklasam bile rahatsız olmam çünkü koku gelmiyor ha bide hafif nefes darlığı var.
    talihsizinteki
    benim amcama da oldu aynısı 3 gün sonra öldü
     faruktekin
     geçmiş olsun muhtemelen covidsindir. aşın var, gençsin. sorun olmaz. kendini izole etmeye çalış bir de soğan falan kemir hazır öyle yiyebiliyorken. zevkli oluyor.
      eski_bi_tanidik
      Bana da öyle bisey oldu bikere. Kovid geçirmiş olabilirim 2 ay önce fln. Tat koku alamiyordum. Alamamayi geçtim pisss bi koku alıyodum. Wallahi leşş gibiydi. 🤢🤢🤮 Ben boyle bisey görmedim. Iyy. Gül koklasam wallahi aynı pis koku kokuyordu. Dusunsenize aldığınız her koku ve nefes aldığınız hava pis pis kokuyo. Abartmıyorum Pideciye girsem leş gibi kokuyordu pideci dükkanı. Yemek kokluyordum leş gibiydi. Aynı leş kokuyu yerken de duyuyordum ve tadını aliyordumm Allah bi daha yaşatmasın wallahi. Bi keresinde annem evde yemek pisiriyordu. Mutfağa gidiyordum kusasım geliyodu o kokudan. Burnumu kapatıp koşturarak girip cikiyodum. Sonra odaya geçip pencereye sarkiyodum burnuma deodoranti parfümü dayiyodum dhdjfjfkfk. Ama dışarıdan değil burnumla ilgili bişeydi. Diğerlerine soruyordum yoo güzel kokuyo fln diyolardı. Sanki burnumun içine kovid yerleşmiş de onun kokusunu aliyomus gibi biseydi amk shhdhrhfj ıyy şükür geçti
       absurdizm
       öpiyimde bana da geçsin
        me_out_bye
        Kovide uyuyor anlattıklarin. Hastane ile iletişime geç test yaptır sonrasına bakarsinız
         black_390
         korona olmus olabilir misin
          gizemino
          En mantıklısı doktora gitmek bence.... Koronaysan da bil en azından ona göre önemlerini al
           gulfemkaya
           Burada biz reçete yazmadan hastaneye gitmek en mantıklısı olur bence ya
            isirgan_otu
            helva dagitmazsan cenazene gelmem😅
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.