Taşa Oturmanın İnsanı Hasta Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   Arkadaşlar gt bölgesinde yer alan tat ve koku cisimcikleri meinster plexususndan orjin alır. Gt soğuk taşa değdiğinde İmmünsistem t helper 1 yanıtı ile interlökin 1 ve interlökin 6 sayesinde bu uyarıları beynin bazal ganglionlarındaki talamus ön boynuzuna iletilir. Medioleteralinde yer alan hastalık melezi gte soğuk deydi sinyalini tüm vücuda iletir, vücut - Çişini getirir - Burnu akıtır - Öksürtür Bunu ilk farkeden Çorum Gülhanlar mahallesinde TamGüller apartmanı 6. Katta yaşayan Ümmühan teyzedir. Ümmühan teyzenin gözlemsel çift kör plasebo çalışması bilim camiasında büyük yankı uyandırmıştır. Ancak yeni veriler Soğukun insanı hasta etmediğini Varsa bir hastalık sadece virüs üremesini hızlandırabileceğini Burun akıntısının burun mukozası içerisindeki tüycük hareketlerinin azalmasından kaynaklandığını ve zararsız olduğunu kanıtlamıştır Rahat rahat taşa oturup çorapsız gezebilirsiniz
    bright-wizard
    Daha öncede dedim bilgi paylaşımı önemlidir 🤠
     irmak676
     Hahah doktor bee bugünde yeni bişey öğrendik senden
      redblack
      Olsun sen gene de yaşa başa taşa oturma dak.
       absurdizm
       Bi arkadaşımın bağırsak kurdu vardı soğuğa oturunca kurt döküyordu. Bende soğuğa çıkınca nefesim kesliliyor. Sana katılıyorum dak bir hastalık olmadan soğuk zarar vermiyor.
        myra_myra
        yorumlara çok güldüm hepsi efsane😀
         patronicee
         Yazın yaşa, kışın taşa oturma demişler. Taşa oturma çocuğun olmaz demişler, ama neden demişler? Bu eskiler yalan mı söylemişler?
          busrawashere
          taşa oturduğum ay adetim çok sancılı geçiyor doktor
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.