Tartışma: Kadınların Çoğu Aşk İçin "İyi" Erkekleri Tercih Etmez; Zorbaları, Psikopatları ve Kabaları Tercih Ederler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   Redditte buna benzer bir başlık gördüm burada sormak istedim zaten direk başlığı çevirip buraya attım. Sizce kadınlar şiddet eğilimi olan başlıktaki gibi zorba kaba insanlara ve davranışlara karşı istek mi duyar yoksa tam tersimi? cevaplarınız düşünceniz nedir?
    moon_night
    genelleme kokusu alıyorum...
     me_out_bye
     Maçoluktan hoşlanıyorlar. Onlara daha "erkek" geliyor. Sonuçta karşı cins. Ne kadar ters orantılı ve ERKEK olursa o kdr ilginç geliyor ve ilgi uyandırıyor onlarda bu. Ama o iş işte çok kritik. Çok ince bir çizgi var o "erkeklik" bir anda zorbalığa dönüşebiliyor. - Hepsi böyle değildir no genelle. Ama geneli maalesef böyle olmaları lazım, seviyorlar bu işi. İri miri döşü kıllı mıllı derken O adamda o rahatliği bulunca ve alişkanliklar. Doz aşımına çok rahat gidiyor. Bunu kendisine hak görüyor. Öyle hissettirildiği için. Erkeğim ben yaparım! gibi - Çocuk mu bakcaz göbekli olsun iri miri öyle böyle kendi elinle kendini öz saygını veriyon zaten. Aşkım o erkek o severde döverde kıskanacak tabi erkek o kıskanır sinirlenirde vs. Xd Kendi ağzına kendin sıçtın hayırli olsun gerisini uğraş bakalım.
      blacksabahattin
      İçgüdüsel olarak evet, çünkü kadınlar dünyaya getirebilecekleri en iyi ya da en sağlıklı/dayanıklı çocuğu kendilerine verebilecek erkekleri seçerler evlenmek için ya da öyle bir şeydi işte; ama tabii ki bu içgüdülerle sadece hayvanlar yaşar, kısacası biz böyle yapanlara hayvansın melahat diyoruz
       strangestar
       Yomi görmesin Tartışmaya gelecek olursak bu konuda bir fikrim yok
        tsukyomi
        Öyle olsaydı iyi erkeklerin soyu tükenirdi, zira doğa bozuk halkayı uzun vadede yaşatmaz. Bu düşüncedeki erkeklere soralım; siz iyi bir erkek misiniz? Cevabınız evetse tebrikler, beyninizi kullanmayan zorbalardansınız, çünkü bu bağlama göre iyiliğinizin çoktan tükenmiş olması lazım. Katillerine aşık hemcinslerim elbette var, keşke onların da soyu kurusa da sikko herifler baş göstermese. Ama onların olması tüm kadınların böyle olduğunu göstermez. Kadınlar hiçbir zaman zorbaları seçmez, o seçim kendilerine sahip arayan dişi köpeklerin ve baba arayışındaki kız çocuklarının tercihidir.
         disi.ejderya
         Ben biraz ozgur ruhlu, sert , kaba, kafasına göre takılan biriyim. Beni dizginleyebilecek bir erkek olması lazım.
          patronicee
          Doğru ama bunu isteyerek yapmayız. Zorbalar, psikopatlar ve kabalar gerçek yüzlerini zaman sonra ortaya çıkarır. İlişkinin başlarında herşey harikadır taaa ki karşısındaki kadını kafasındaki kadın yapamayana kadar.
           madlisa
           Aslında durumun pekte öyle olmadığını düşünüyorum. kimse canı yansın istemez kadınların bu erkekler tarafından manipüle edildiğini yahut bu erkekleri kendilerine aşık edebileceklerini düşünüp acı çekiyorlar. aslinda genel olarak kadin ve erkek diye ayrılmadığını düşünüyorum ayrica kimsenin alninda bu iyi bu kötü yazmıyor yani
            eo110
            Herhangi birisini tanımanın çok uzun zamana yayılmasına gerek kalmadığı şu çağda bir erkek veya kadın hakkında yanıldım demek biraz absürt gibi sanki. Bazı kadın arkadaşlar bu erkek tavrını seviyor diye düşünüyorum. Acı ama bu gibi erkeklerden herhangi bir zarar gördüklerinde onları savunup destek olanlar ise aksi gibi düşünen kadınlar ve erkekler.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.