Tarif Defteri ya da Kitapları Mı? İnternet Tarifleri Mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Annem yıllardır kullandığı özenle tariflerini yazdığı, arkadaş buluşmalarında yanında taşıdığı tarif defterini kaybetti. Ona geleneksel ve modern tariflerin olduğu bir tarif kitabı aldım. Kadın kitabın yüzüne bakmıyor ve hala evde defterini arıyor.
    peripedia
    Tarif defteri çok kutsal bir şey yalnız hor görmeyiniz. Annelerimi ne emeklerle biriktiriyor o tarifleri. Kitaplarda ya da internette yer alan tariflerin yanlış olduğunu, tutmadığını belirtiyorlar kendileri. Haklı olduklarını düşünüyorum ben de. Genelde eksik oluyor kitap/internet tarifleri.
     okadin
     Ben internet tariflerine güveniyorum. Geleneksel tarif defterleri hamur işleri ile dolu oluyor. Annelerimiz için vazgeçilmez tabii ama yapmak istediğim vişne likörü tarifini ancak ve ancak internetten bulabilirim.
      ladydisko
      Kaynanamın bir tarif defteri var ve hayranıyım bir gün çalıp kırtasiyede bastırmayı düşünüyorum çünkü yaratıcı ve güzel yemekler dolu ama aradağım çoğu şeyide bulamam internet tariflerinde sadece belli başlı kanalların attıkları düzgün bence tarif defteri
       obiyagmur
       İnternet ya.. inanırmısınız yumurta kırmayı bile oradan öğrendim bne dvshdndbs
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.