51
19.1.2021
Tanrı'nın Varlığını Gösteren Tek Bir Kanıt
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bensubensu
   Hayatımın belli dönemlerinde içimde bir yerlerde yaratıcının varlığını hissetmeyi gerçekten çok istedim. Böyle anlarda da bütün evreni, gelmişi ve geçmişi düşündüğüm uzun zamanlar oldu. Bir türlü bu sorunun cevabını bulamadım. Bir yaratıcı varsa ve her şey onun kontrolü altındaysa eğer... Neden ağzından allah kitap dışında bir şey çıkmayanlar şu an bizim canımızı en çok yakanlar? Neden tüm dünyada masum insanlar ölüyorken ve her şey bu kadar adaletsizken hiçbir müdahale göremiyoruz? Neden kendi öz kızına tecavüz eden adamın başına bir şey gelmiyor? Neden öz annesini öldüren çocuğa tüm insanlığa ibret olsun diye bir şey yapılmıyor? Neden bu dünyada hakkıma girenlerle öbür dünyada yüzleşeceğim bana söyleniyor? Üstelik öbür dünyanın varlığı bile kesin değilken. Yaratıcıya inanmanızı sağlayan tek bir kanıt gösterebilir misiniz? Yoksa sadece önünüze sunulan ve sizin sindirmek zorunda olduğunuz bir inanç mı bu? Tek bir kanıt söyleyin lütfen.
    irmak676
    Yaratılışımız 🤷‍♀️ Ben de sana katılıyorum kesinlikle 👌
     buse01
     Aaaa salatacı kız
      naugnarnanmor
      Sana hıyar ile anlatacağım bunu malum sen çok seviyorsun. Sen hıyarı önce cinsel hazzın için kullanıp daha sonra onu yemedin mi salata içinde? Yedin mk. Peki söyle o halde bana sen o hıyara neden müdahale etmedin. Yani vajinana soktuğun şeyi yiyeceksin ama onu kaderine terk ettin. Yaratıcı da böyle işte. Sana akıl fikir vermiş mk sen o aklını nasıl kullanmak istiyorsan o şekilde kullanıyorsun. Edüt: ulan sen o hıyara acımadın eli mahkum götü gardiyan olan o hıyara. Çaresizdi lan o hıyar. Utanacağını bilsem yüzüne tükürürdüm ama sen ondan da anlamazsın.
       ggggggg
       Allah yoksa dağları kim yarattı
        cakrr
        Yokluğundan Emin Olduğun Birşeyin Neden Varlığı İçin Kanıt Arıyorsun. Seni Tatmin Etmeyen Kafanda Oturmayan Birşeyler Var Demekki Akıl Gibi Bazen Gidip Geliyor İşte Ama Birşeye Körü Körüne İnanmak Yerine Sorgulamanda Güzel Birşey Tabi.
         i_love_dark
         Aslında benim aklımada geliyor bazen ya bir tanrı yoksa diyorum ya yalansa herşey...
          kaaninteyzesi
          Bebeklerin parmakları ,nefes alırken karnının kalkıp inişi
           agac-ceviz
           yavrum çabalama hıyar için dioda bizi sattı bunuda ana başlık olarak koyarsınız onedio ya ha bu arada zorlamayın be
            bnldrn-
            https://www.youtube.com/watch?v=KJMt_rUpalM
            https://www.youtube.com/watch?v=KJMt_rUpalM
             muzlu-pasta
             Ulan dün salatalık ile neler yapıyordun bugün filozof mu oldun KSNVJSJHCKSNF hem hani rade kavramı diye birşey var bunları düşün
              imailahorsilahh
              Salatalığa tapmıyorum
               makeup_alp
               Ateistler ya hakliysa diyorum bazen ama... inanıyorum ben 🤷‍♀️
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.