Tanıyarak Zamanla Sevmek vs İlk Görüşte Aşk
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   alfawolf58
   Arkadaşlar siz ilk görüşte aşka inanıyor musunuz? Şahsen ben hiç yaşamadım tabi ki aaa ne güzel kızmış dediğim oldu ama aşk olarak hiç olmadı. Bana genelde olan şey aaaa ne güzel kız dediğim kişiye karşı birlikte vakit geçirerek hoşlanma durumuydu. Çok nadir de olsa sadece arkadaş gözüyle baktığım kişiden zamanla bir şeyler paylaşarak hoşlandığım da oldu. Sizde durumlar nasıl?
    kafatamircisi
    lik görüşte aşk görünüşe aldanmaktır, zira beyaz gülün gölgesi bile siyahtır
     bright-wizard
     Değil ilk görüşte, aşka komple inanmam ve sevmem. His ve duygu eşliğinde her şey tercihim
      absurdizm
      LOVE ❌ MONEY ✔️
       heygidigocadunya00
       Aşk bir kimseye ya da bir şeye duyulan bedensel ve ruhsal bir duygu iken, İlk görüşte böyle bir duyguya kapılmak zaten aşkın doğasına aykırı olur. İlk izlenim, temas ve kurulan iletişim iyi bir intiba bırakır ve aşka giden yolda fazlaca bonus kazandırır ve duygusal anlamda yakınlaşma ile bu süreç aşka dönüşür. Tanıdıkça da aşk olgunlaşıp sevgiye dönüşür.
        talihsizinteki
        ilk görüşte aşk bi tık peri masalı gibi geliyo
         slmbnarda
         Daha hiç ilk görüşte aşık olmadım her zaman nasıl biri olduğunu anlayarak onu tanıyarak oldum. ilk görüşte sadece çok güzel kız dedim daha ötesi olmadı ki olmasınıda istemem tanıyarak olunca aşık olduğun kişi gerçekten doğru kişi oluyo
          bukafelos
          Kadın-erkek ilişkilerinin belirli bir kuralı ve matematiği yoktur. Her detayı planlarsınız ve sonunda bambaşka şeyler olur. Klişelere ve genellemelere genellikle doğru olsa bile, hepsine kafam girsin. Samimiyet ve içtenlik her zaman kazandırır.
           esseref
           tanıyarak sevmek. çünkü tanıyorsun yani. ilk görüşte bilmiyorsun nasıl biri olduğunu sonuçta
            su-i-zan
            yıldırım aşkı dedikleri olay Gerçekmiş İlk görüşte Âşık olup evlenmek nasip olanlardan biriyim
             pisilamest1
             Bence ilk görüşte aşk tamamen fiziksel özellikleri bağlı olan bir şey bu sebepten dolayıdır ki ilk görüşte aşık olduğunuz kişileri çabuk unutursunuz.Zamanla sevmek çok daha iyi bir şey.Yani o kişinin bir hareketi hoşunuza gider ve bu hep böyle kalır.Yani ilk görüşte aşk fiziksel bir sevgi,zamanla sevmek ise karakteri sevmekle alakalıdır.Açıkçası ben birini tanıyarak sevmek isterim🥺
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.