Tanıştığınız En Kötü İnsan Kimdi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   anemik
   Üniversitede insanların ilişkilerini ve arkadaşlıklarını bozmaktan zevk aldığını itiraf eden birisi ile tanışmıştım. Bunu söylemeden önce sınıfta gittiği birçok grubu dağıtan, instagramda her dakika yanındaki insanın değiştiği ama yüzüne baksanız çok masum duran biriydi. En son bizimle bir arkadaşlığı olmuştu ve çevredeki insanların garip bakışlarını üzerimizde hissetmeye başlamıştık arkadaşımla. Bu dediğim şeyi şaka yollu gülerek muhabbet arasında söylemiş olsa da o anda yüzünün nasıl değiştiğini ve gözlerinin nasıl hiddetle baktığını görmüştüm. O andan itibaren kendisi ile iletişimde bile bulunmadım
    catherine-earnshaw
    Lisedeki en yakın arkadaşım hırsız ve yalancıydı. Eski sevgili psikolojik rahatsızlıklarını silah olarak kullanıyordu ve gaslighting ustasıydı. 2. eski sevgili tacizci ve şantajcıydı. Eskiden kafayı buluyormuş. Babaya girmiyorum, Allah ona da akıl fikir versin.
     beyazatletmerto
     Baba tarafından bütün akrabalar
      bizimkiz
      eski patronum neyse ki karma var bütün gün ayin yapıyordum batsın yok olsun diye oldu :D:D pandemi de paramı vermedi (dolandırıcı) üstüne kimliğimi alıp benim üzerime ttnet gibi şeyler almış iptal etmek istediğim de para ödedim (hırsız) işletmeci olmama rağmen mutfağa girmemi istiyordu (vizyonsuz insan için rencide ediyordu tehdit ediyordu iğrençti ama sonra dünya tam tersine döndü :):):)
       mrlawyerkk
       Genel müdürüm. Baya baya kötü bir kadın ya. Safi kötülük akıyor kadından. İnsanların mutsuz olması için çaba sarfediyor.
        eliff04
        İlk başta aklıma gelmedi. Şimdi düşününce çok var. Babam, (detaya girmek istemediğim için diğer kişilerin isim soyisim harflerini yazıcam) M.Ş, K.C, F.A, K.G... daha var Aslında bunlarla bizzat tanışmıyorum. Biri uyuşturucu satıcısı, biri 4 kişinin katili, biri hırsız+dolandırıcı+iftira ile sevmediklerini hapse attırıyor+azmettirici(M.Ş'den bahsediyorum), babamın ise sorunu benimle. İyi bir baba değil o yüzden bu listede.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.