Tanımadığınız Bir Adama Dert Anlatmak İstiyorsanız Buyrun Mesaj Atın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sanat-perest
   Anlat sende içini, dök dışına ne varsa Hiç düşünme kalbimi, bırak yansın yanarsa.
    mevsimlerdensnbahar61
    İstemem teşekkürler
     kania_
     Biz sadece izlemeye gelmişiz bu dünyaya tek diyeceğim budur
      detokssuyu
      Kilolarım, yıllarca bedenimle barışmak için çaba göstermem ama başaramamak bu durumun sosyal hayatımızı çok kötü etkilemesi ve tek derdimin hayattaki tek gayemin kilolarımdan kurtulmak olması. Ne diyorsun hiç tanımadığım adam??
       _gizem_
       derdim şu edebiyat performansını yetiştirmem lazım ama kimse bana yardım etmiyor klsfajfsalas
        uzgunsaripapatya_
        Anlatırken ben yanıyom. Anlatmamak tercihimdir.
         gregory_
         Şişeleri açarım Alkole koşarım Bu bomboş dünyada Bir mana ararım İnsanlardan kaçarım Zor sorular sorarım Yaşamak için Bir neden ararım…
          merivella
          Düşününce hiçbir derdim yok ama çok dertli hissediyorum böyle içim yangın yeri dışım çifte telli
           me_out_bye
           Herkese dert anlatılmaz. Ona güvenmelisin seni gerçekten umursayan biri olursa +sana bir cevap verebilecek yardım edecek ANLAYABİLECEK kapasitede olursa belki. İyidir uygundur. O da kalabalık icinde yine hoş olmaz. Başbaşa 1e1 makbul. Zaten derdimizin oluşma sebebi bu insanlar olabilir. Sende derdini anlatıp anlayiş bir çozum beklerken o insan onlardan olabilir. Haliyle kime neyi anlatıyorsun? Onca duşunceni duygunu dışa vurduktan sonra sana saçma sapan bir karşılık cevap verebilir alay edebilir. Bu yüzden insanlar dertlerini icine atar.😕😟. Taaaa ki kendisini anlayabilecek anlayabildigi birini bulduğunu gördügunu ona güvenini sagladı ana kadar. Deniz feneri falan o programlarin hepsini sevmiyom. Adamı kadinı kamera alıp milyonlara vahvah yaptırmaları.
            sedefartuny
            Dert dinleme bence sanatperest bir süre sonra bu dertler seni öyle aşağı çeker ki senin hayatının sorunlarından biri olur her bir dinlediğin.
             moon_night
             Dertcoin biriktiriom Sır gibi saklamam lazım çünkü neden olmasın?
              maresalizm
              ben bir lgs mağduru olarak sana şu dizeleri söylemek isterim saygıdeğer hiiiiç tanımadığım adam bey, -Önümde sınav var -Aklımda reklamlar -Sorarım meb 'e -Örnek soruların sınavla -ne alakası var Bİde şunu yazmıştım önceden; Sen benim çiçeğimdeki çiğ, İçtiğim sudaki iyonlar Ve de kalbimdeki bir yarasın. Ey sevgilim bana gel, bana Yüreğimdeki şu kanayan yarayı Şuradaki bezlerle bastırasın Hatta daha da abartıp Oradaki etlerimi sökesin EEE ŞU DA VAR; 1 ,2 ,3 .Ne lan bunlar Bunların oluşturduğu nalet yere matematatik mi diyorlar? Kahretsin,kahretsin, yapamıyorm Ben denklemleri çözemiyorum Eyyyy Nilüfer hocam,sana buradan sesleniyorum Sana kucak dolusu beddualarımı yolluyorum Ama dur bekle ! Hemen öyle kaçma Onları ŞERRRRRRRRRRRRRRRREFSİZ FİZİKÇİME VER Neden bilir misin Çünkü 20 sayfalık performans ödevime 67 Vererk beni hayattan kopardığı için NE KADAR ŞİİRSEL ÇOCUKMUŞUM LAN
               sanat-perest
               Mesajlara yetişemiyorum. Kusura bakmayın.
                kitaptakikurt
                dertler derya olmuş bende bir sandal neyi anlatıyım
                 patronice24
                 Dertler bana gönül vermiş..
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.