17
23.12.2020
Tanımadığın İnsanla İletişime Geçme İsteği
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ozymandiase
   Bazen oluyor bu bende ya. Hiç tanımadığım insanla saatlerce konuşabilirim gibi geliyor bunu yaptım ve yapıyorum da zaten ama bazen de ilginç geliyor işte. Keşke yapmasaydım dediğim zamanlar da olmuyor değil yani.
    mevsimlerdensnbahar61
    Yok ben de hiç öle olmuyo hatta tanıdıklarımlada olmuyo iletişimsizlik var ben de
     nickimdebileolmaz
     Yeni tanıştığım insanla telefon da 10 saat konuşmuşluğumuz var ama ertesi gün ne konuştuğunu hiç hatırlamıyorsun max 2 saat iyidir.
      ladydisko
      ben bunu sanalda yapmacık ama gerçekte uyguluyorum nasıl anlatsam kütüphanede ve barda en çok yapıyorum konuşmak dinlemek iyi geliyor
       buse01
       Ben de öyleyim..
        palmiye
        1 kere yaptım daha tövbe asla.
         tsukyomi
         Saha araştırmalarında bir veya birkaç konu hakkında halkla söyleşiler yapılır. Çoğu meslektaşım bunu ruhsuzlukla yapar ama ben sıcaklık taraftarıyım. Bu aslında doğru gözlemin ve ekstra bilginin de anahtarıdır. Hal böyle olunca insanların çoğu dertlerini de açar, bana da sorarlar. Mesleğimi sevdiren tek şey o anlar, ki mesleğimin dışında kalıyor. Tanımadığım fakat hikayelerini bildiğim, hikayemi bilen o kadar çok insan var ki. Terapi gibi geliyor iki tarafa da.
          nedio1309
          Oluyor ara ara
           dolarkactl
           güzel bir aktivitedir o konuşmadan sonra ömür boyu onu görmeyeceğini bilirsen
            dr.rock
            Buraya girme nedenim
             a.l.p.o.l.l.o.n
             Kafa dağıtcaksan iyidir yani ama sınır koyman önemli. Herkes bir değildir yeni macera sayılır pişman olmadığım kişiler var burda :)
              raselika
              Tanımadığım biriyle konuşmak bazen rahatlatıyor evet ama bir süre sonra da yoruyor. Yani o iletişimin orada sınırlı kalması çok daha iyi. İletişim uzadıkça konu daha farklı noktalara gelebiliyor. Ben de bunu sevmiyorum çünkü yeniden ve yeniden birini tanıma isteği pek yok içimde. Tekrar baştan anlatıyorsun kendini. Olmuyor tekrar anlatıyorsun. Anlaşamıyorsun. Boşu boşuna anlattığınla kalıyorsun. Saçma sapan bir ilişkiye dönüşüyor öylesine ve rahatlamak için kurduğun iletişim.
               herseyinaktivisti
               Pek çok insan bunu ister. Çünkü tanımadığın kişi seni tanımadığı içim yargılamaz. İstediğin gibi içini dökebilirsin
                isinasli
                b*k da çıkabilir💩
                 roar
                 Sizi hiçbir açıdan yargılamayacağına emin olduğunuz için bu istek içerisine giriyorsunuz aslında. Çünkü her insan korkuyor yargılanmaktan. Bazen içindekileri aklındakileri paylaşmak istiyor ama yargılanmaktan korktukları için yapamıyorlar bunu.
                  vogelfrei
                  sohbet etmek ve farklı dünyalar tanımak oldukça güzel
                   eflayilmaz
                   İnsanın bazen çevresinden uzaklaşmak, herkesi ve her şeyi arkasında bırakma isteği geliyor. Normaldir. Bir süre sonra geçiyor ama
                    wb-
                    Gayet insani bi istek insan bazen farklı kişilerle konuşmak istiyor. Bu istek sayesinde çok uç noktalarda insanlarla tanıştım.
                     tibetli
                     Çünkü tanıdığın kişilerle konuşurken hesap yapmak zorundasın ancak tanımadığın kişiye olanı olduğu gibi anlatabiliyorsun.
                      aslanburcubirisi
                      Herkesin muhabbeti sarmıyor işte. Muhabbeti saran birini bulana kadar konuştuğun insanlardan dolayı konuşma isteği de kalmıyor.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.