Tanıdığınız En Görgüsüz Zengin
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Zenginin malı züğürdün çenesini yorar demişler, benimki de o hesap 😂 Fazlaca görgüsüz bir patronum var, parayı sonradan bulmuş sağ olsun sürekli bunu kafamıza sokar. Geçenlerde misafirlerine ünlü bir pastaneden "süt dilimi" almış. Çok almış yukarı ofise de getirdi. Siz pek bilmezsiniz ama.. diyor. 😐 İşin saçma tarafı, çalışanların pek çoğunun çok ihtiyacı yok paraya daha çok kariyer kaygısı güdüyorlar. Ve o bunu çok iyi biliyor. Üstünlük taslamak hoşuna gidiyor herhalde.
    serenity_s
    Burdan kimse tanımaz
     mevsimlerdensnbahar61
     Sürekli anlatır durur işte pff ortamdan kaçmak için fırsat ararım hayır çok basit duruyor çünkü öle yani
      littlejohn
      net ali ağaoğlu
       caresizcare
       Demet Akalın
        nobodyy1
        Bütün o Arap zenginleri. Hayvanat bahçesi almak ne arkadaş yaa..
         dr.rock
         Benim beyin cerrah bi arkadaş var Voliyi vurdu borsadan sanıyorum Gitar çalar, beraber sahnede aldık Biraz karakter sıkıntısı var Allah affetsin Dağıtır girdiği ortamı, çalmak istemez kimse bunla Bar satın aldı Şimdi kendi barında çalıyor 🤣
          30cmcetvel
          Bu şerefsiz...
           sbstnbjk
           Zengin olmayan insanları hor gören, alt kademe olarak kabul eden bütün zenginler. Altından eşyalar yaptırmaları, kullanmayacakları şeylere milyonlarca para vermeleri, abartılı evlerde oturmaları falan görgüsüzlük değil benim için. Kendi zevkleridir yaparlar. Ama bir garsona, güvenlik görevlisine, hizmetçiye, kasiyere vs. kötü ve emir veren davranışlarla yaklaşmak en büyük görgüsüzlüktür.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.