Tamamlayın:"... Diocu... Yaptığında Kiyamet Kopar"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ali-vercetti
   me out bye; bilgi vermek için uzun uzun yazmasa, he he amk yazıp geçerse.. tsukyomi; genelleme yaparsa nobody1; herhangi bir başlığıma olumlu yorum yaparsa cinayetvaraga; eleştirmeyi bırakırsa gizem; karolunita ile bir konuda ters düşerse asit; muhteşem kelime şakalarını bırakırsa (allah korusun) cevizağacı; geceleyin mood'umzun a.ına koymazsa (allah korusun x2) monaiman; para ile ilgili tek kelime daha etmese..
    benita
    Sen, sağ elini daha yararlı işler için kullanırsan
     tsukyomi
     İşim kabaca genelleme yapmak aslında. Her gün yaptığım şey bu, yüzlerce fikri okuyup toplumun genel görüş ve isteklerini belirlemek. Ama burada ve sosyal hayatımda yaparsam sığınaklara koşun, meteorlar yağar. Ayrıca Saffetçiğim bizi engin bilgilerinden mahrum bıraktığı an kıyamet kopar 🤗
      cansevim
      monaiman fakir birine vurulursa asit diyete başlarsa gregory bu akşam çay içerse busrawashere arçelik lotuna gömerse benita yoktan lafı yapıştırırsa yomi saffetten vazgeçerse
       karolunita-
       gizemle asla ters düşmem. o benim 2. paralelim
        gregory_
        Kaaninteyzesi neşesini kaybederse Benita bisey begenirse Asit kokoreçten nefret ederse Dr.rock güzel espri yaparsa Lethe ciddiyetten vaz geçerse Kıyamet kopar.
         me_out_bye
         ☺️ Güzel konu. Ali vercekti. Tek hesapta tek kimlikte kalırsa. KaanınTeyzesi. Çiçek emoji atmayı bırakırsa. Sonbahar. Çay içmeyi bırakırsa. Aleyna. Müslüman olursa. Nobody. Kendine güzelim derse veya keyifli hissederse. Hayat güzel derse. Yomi. Liderleri rusları kobra muratı konuşmayı bırakıp barbie bebeklerle ilgilenirse. Gregory. Rap dinlerse ve kendini kaptırır beraber zevkle söylerse. Skti mu micmu vera vera yo yo.
          karolunita-
          ali: eminem dinlemeyi bırakırsa
           monaiman
           Rock şokomellemeyi bırakırsa...
            dr.rock
            Düşünsenize cinayetin bi mesajında bu emojiyi görüyosunuz; ❤️
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.