Tam Kapanmada Şehir Dışına Çıkmak Ne Kadar Doğru?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Şimdi soruyorum, gördüğünüz gibi iki gündür trafik kilit. Herkes şehirden kaçmaya çalışıyor. Tamam, bir yazlığı filan olan biri için hafta oraya kaçmak çok mantıklı anlıyorum, buna da lafım yok. Belki pek doğru bir şey değil, ama çok kötü değil. Ama çadır kiralayıp kampa gitmek nedir arkadaş? 3 hafta boyunca milletle şey şeye.. O normal doğa kampı değil olsa olsa korona kampı olur. Biliyorum, zor ama bence herkes evinde kalmalı. İzole bir yerde evi barkı olan gitmeli yani.
    berat_albayrak_
    Muhalifleri toplama kamplarına göndermek kadar doğru
     -lucy-
     Hiç bir şey doğru değil ki bu ülke de
      buse01
      Zevkine gidiyorsa bana göre yanlış ama örneğin başka şehirde çalışıyor tam kapanma olacak o yüzden o şehirden yaşadığı yere gelebilir yani.
       kitaptakikurt
       Dönün köyünüze gelmeyin istanbula nerde çokluk orda bokluk tek dert virüs olsa keşke
        eski_bi_tanidik
        Cok doru
         kisi
         Geçen sene katılırdım belki ama bir seneden fazla oldu. Bırakın az ekonomi dönsün. Bırakın az kafa dağıtsınlar.
          mrlawyerkk
          Olmaz ülke geneli tatil mi ilan edildi kapanma mı ben anlayamadım. İşte o yüzden çok geç kalındı kapanma için kış döneminde olsa daha sağlıklı olurdu en azından insanlar evlerinde otururlardı.
           plazacalisani
           Değil demeyeceğim. Olsa ben de çıkarım. Milletin 9 gün tatil yaptığı zamanda ben 3 gün yapıyorum yalnızca bu arada.. Kendimi asmama ramak kaldı. Ne çektim be
            laraa_
            Ne kadar doğru bilmiyorum ama pandemi ilk basladiginda 3 ay boyunca evde kalmis bi insan olarak akıl sağlığım için çıkıcam. Sınıfça kampa gidicez matematik öğretmenimizle. Kendisinin denize karşı bi arsası var etraf full fındık bahçesi sessiz sakin insan yok. Dersleri deniz kenarında yapıcaz fln. Yine ders yapcazda en azından açık havada ayrıca sadece ilçe degiştirecez. Cok da yakın ya. Yani kamp fln bence sorun deil. Memlekete gidip virüsü yaymaktan iyidir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.