Taliban'ın Evli Olmayan 15 Yaşından Büyük Kızların Kendilerine Verilmesini İstemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   Böyle bir toplulukla karşı karşıyayız. Böyle bir cahiliye, böyle bir onursuzluk. Kadınları mal olarak gören bir ziyniyet ile karşı karşıyayız. İnsan durduk yere Atatürk'e sarılmak istiyor bu hayvanları gördükçe. İğrenç islam ülkelerinin vatandaşına verdiği hakları gördükçe Atatürk'e hala yeterince hakkını veremiyormuşuz gibi hissettiriyor bana. Adamlar 15 yaşından büyük kız çocuklarını kendilerine verilmesini istemiş. İstemek de değil emretmek. Buna karşı gelenlere işkence edip tecavüz ederek öldürecekler. Bu hayvanlara kaldı koskoca ülke. Amerika tamam demokrasiyi getireyim diye ağzına sıçıyor her yerin ama onlar da çekilince durum bu. Adamlar senin namusuna ırzına göz koyuyor.
   https://twitter.com/dilekzaptcioglu/status/1426998065706246144
   twit
    silmarillion
    Müslüman ülkelerin derdi bizi gere gere bir kaldık, bırakın arkadaş bunları kendi haline ne yapabiliriz ki, kurtuluş savaşından önce hangi ülke bizim insanımızı düşündü? İnsanlar koyun olmayacak, hani diyor ya rte, birlik olacaklar, dirlik olacaklar kendi kurtuluş savaşlarını başlatacaklar, inananlar ve yanlarında olanlar olacak, inanmayanlar ve muhbirlik yapanlar da olacak ama o savaş bire karşı milyonlarla kazanılacak
     isirgan_otu
     bir üst versiyonu bkz.
     https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Ba%C3%A7a_bazi
     bacha bazi
      merutsukun
      Yanlız şeriat yasalarınca ganimet olarak adet dönemini geçirmiş cariye almak serbest.
       tsukyomi
       Amerika çekilince durum böyle olmadı, bu hep vardı. Pedofili bu milletin yapı taşı olmuş resmen. Eh, kadınlar zaten insan statüsünde değil. Amerikanlar orada toplumu düzeltmek için değil, kendi çıkarları için bulunuyordu. Kaldı ki bunun için oradaydılar diyelim, koskoca millet kendine çeki düzen vermekten acizse bırakın batsın. Taliban'ın tasmasını kimin tuttuğunu herkes iyi biliyor. Batan batar, çıkan çıkar, bırakın şunları artık. Kendi ülkeniz Afganistan'dan beter olacak, önce bunu durdurun.
        ahmetsakar
        durduk yere gelen YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA deme isteği...
         yagmur_ults
         Allah belalarini verir insallah
          ulanayca
          midemi bulandırıyo artık bu pisliklerin yaptıkları
           eflayilmaz
           Allah belanızı versin ne denir artik size
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.