Taksim Hold'em
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Mubi'de dünün filmiydi ve az önce bitirdim. İzleyen varsa da belki üzerine konuşma şansım olur diye düşündüm, ki pek ihtimal vermiyorum. Dünya prömiyerini 30. Tokyo Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştirmiş bir film ve yönetmenin ilk uzun metraj filmi. Gezi Parkı olayları sırasında, her cumartesi günü arkadaşlarının evinde poker oynayan bir grup üzerinden, poker masasında memleketin adalet anlayışına, bireyselcilikten, toplumsalcılığa, bencillikten, hak aramaya kadar ülkemizde var olan meselelerin tabanına iniyor. Tüm topumun adeta tipik mikro bir yansıması o masa. Herkes ayrı bir birey ve bireylerin karakteri bize aslında hiç yabancı gelmiyor. Çok fazla da spoiler gibi olsun istemiyorum. İzlemeyen sinema severlere öneririm. izleyen varsa da üzerine konuşmak isterim.
    patronicee
    Ben bunu pek tutturamadım, oradaki çocuğun adını hatırlamıyorum olaya karışmak istemeyen hangisiydi? Ben de olsam evime almak istemezdim. Kendi evinde emrivaki yaptılar ve yorumlar doğru oyunculuk çok kötüydü. Hiç sarmadı sonunu da getiremedim.
     sairsel
     İzlemek lazım 😉
      leprechaun
      Çok reklamı döndü. Ben de bayağı mubi takılıyorum. Oyunculuklar çok dikkat dağıtıcı derecede acemi olduğundan odaklanamadım kapattım.
       efeoeztuerk
       bana texas holdem ile gelebilir misin onu oynamayi biliyorum sadece
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.