Tahtada İkisine de Yer Olmasına Rağmen Rose Neden Jack'i Tahtaya Almadı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Malumunuz Titanic. 10 bin defa falan izlemiş olabiliriz. İzlememiş olsak bile bir şekilde konulara fazlası ile hakimiz. Özellikle başlığa konu olan son. Rose neden "Sensiz asla" diyerek Jack'i de o tahtaya almadı dersiniz? Jack bu sonu hiç haketmedi. Tamam Jack'in de böyle bir talebi olmadı ama Rose düşünemez miydi yani?
    slmbnarda
    Haklısın buz gibi suda hipotermi olacakken tamamen halsiz bir şekilde tahtaya zar zor çıkan rose koskoca adamı tahtaya çıkarmalıydı çünkü gücü kuvveti yerindeydi değilmi?
     gregory_
     Çünkü neden alsindi ki, keyif ve kahya karari.
      kafatamircisi
      2 ihtimal var 1. Si tahtanın ibneliğinden 2. Si okyanus suyunun tahta üzerinde kaldırma ivmesinin jack in götünün kütlesine yetersiz olması
       gulfemkaya
       dondurucu soğukta kafaları mı çalışıyor yazık oldu jackime :(
        lutfen-ama
        Çünkü jack diye biri yok rose şizofren ya da ilgi budalası falan. (sonbahar nerdesin kuzu sensiz bu başlık olmaz ki ama.😞)
         patiklipengui
         Yönetmen Jack'ın kıçı donarsa daha romantik bir sahne olur diye düşünmüş.
          imcherry_
          tamamen gıcıklığına
           merivella
           Tahta da ikisine yetecek yer Yoktu filmi izleyen bilir Jack tırmanmaya çalışınca tahta çöküyordu. Hadi geçtim o nu etrafta başka tahta parçası mı yoktu hayır yani koskoca gemi battı bir parça kalıntısını mı bulamadı Jack:))
            asit
            Enayi Jack, kayık bile yapılabilecek sürede mal mal kızla bakışarak dondu. En azından kendini biraz daha yukarı çekip sevişerek ısınabilirdi.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.