Tahalar Kadınları Yakarak Öldürmez
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   Haberde Diyarbakır’da bir sosyopatın karısını yakarak öldürdüğünü üzüntüyle okuduk. Taha ile bağlantısı şu; Taha Hakkari’den genç bir kardeşimiz. İyi ya da kötü sanata bulaşmış. Malum sanat demek farkındalık demek, farkındalık demekte güçsüzün, azınlığın daha az ezilmesi demek. Eleştirilmişti bol bol. Dalga geçilmişti... Bende (çok önemli değilim) “dövmüyor, sövmüyor, tecavüz etmiyor, şarkı yapıyor, eleştirmeyin destek verin, o topraklara böyle gençler lazım” demiştim. Sanata bulaşın baskısı yapmıştım. Amacımı bu örnek trajik şekilde açıklıyor. Paylaşmak istedim, bakış açılarınızı merak ettim. — Umarım yazdıklarımdan “doğunun erkekleri sosyopat” sonucu çıkmaz. Ama şu bir gerçek, doğuda kadın hakkı batıda yeşerdiği kadar yeşeremiyor. Bir örneğinde Karadeniz...
    utumasasiilekayamayanadam
    Ne diyosun mk ya? Taha kim mk? Sikeyim tahayı. Bu olay ile ne alakası var ne diyosun mk?
     eski_bi_tanidik
     Hmmm o zaman keserek öldürür 🤔
      utumasasiilekayamayanadam
      Yok kendini müziğe vermiş yok kadın katili değilmiş yok keşke herkes böyle bilinçlense. Kardesim sen nereden biliyorsun bu çocuğun bir psikopat olmadığını? Sen nereden biliyorsun potansiyel bir katil olmadığını? Amma boş yapmışsın.
       utumasasiilekayamayanadam
       Her müzik yapan iyi insan mı mk? Aforizmanı s.keyim.
        patronicee
        Doktor haklı. Her bir cümlesini tek tek anladım, hak verdim. Ben senin ne demek istediğini anladım doktor. Vallahi bak anladım:))) Herneyse, iyi ya da kötü. Başarılı veya başarısız. Gençlerin bu tür eğilimleri Doğuda ki kuşakların git gide at gözlüklerini çıkarıyor olması demektir.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.