Tadını Asla Unutmadığınız Şeyleri Dio'luyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zimbo
   Burada yediğiniz, içtiğiniz,yaptığınız, gezdiğiniz,dinlediğiniz, tatillerinizden tutun da daha aklınıza gelen ne varsa tadı damağımda kaldı dediğiniz şeyleri dio'luyoruz. Bu iyi ya da kötü deneyimler olabilir. Ben mesela tadını unutamadığım bir anımı paylaşayım. Sadece Hacettepeli old'ların bilebileceği ve BAM'da bulunan Halux cafe de abartısız her gün yediğim soslu patates kızartması. Bir süre patates kızartmasına atılan baharatlı sosun mucidi falan olduklarına inanmıştım. Merak edenler varsa Halux kapanalı çok oldu. İsterdim ki siz de gidip orada o patates kızartmasından yiyin. Ama üzgünüm.
    tiroyitbezi
    İlkokul birdeyken sınıfa aşıcılar gelmişti ağzımıza damlalık gibi birşey ile kırmızı bir sıvı damlatmışlardı inanılmaz değişik, biraz acı biraz tatlı bir tadı vardı asla unutamıyorum. Çok sonra onun polio aşısı olduğunu öğrendim.
     angry.lydia
     Arkadaşımın köyüne gitmiştik dedesinin bahçesinde gezerken ağaçtan elma kopardı verdi hayatımda yediğim en iyi elmaydı.Ekşi, yeşil sulu foşur foşur🍏 (Normalde elmayı pek sevmem)
      rotasizkerim
      Öncelikle şunu açıklayayım. Okey de İkinci okeyi de atabilecek duruma geldiğinde onu da destenin üzerine bırakır ve böylece çift okey atmış olur. Eğer ikinci okeye dönerken başka bir oyuncu el bitirirse, birinci okey de boşa gitmiş (yanmış) olur. Çift okey normal okeyin iki katı puan değerine sahiptir. Yani elin puan değerini 4'e katlar., Bu ömründe belki de 1 kere falan denk gelebileceğin bir şey bende bu anı yaşadım ve tadı sadece benim değil arkadaşlarımın da damağında. 10 sene olacak hala durur durur söyleriz bunu.
       atavratfenerbahce
       6 Kasım 2006... 6-0 Galatasaray'ı yendiğimiz maçtan sonra başkaları bu tarihi tadı unutamaz ki ben hafızamda bu maçı ve bende bıraktığı tadı hiç unutamam.
       https://www.youtube.com/watch?v=IvMHT2OR6YU
       https://www.youtube.com/watch?v=IvMHT2OR6YU
        dj_excalibur
        Babam gurbetçi çalışan. Bu yüzden 2018 de yılbaşında babam yurt dışından gelmişti aile de kalabalık bir ortam vardı eğlencenin dibine vuruyoruz tabi.Babam Danzka diye bir votka getirmişti. Nasıl bir aroması varsa hayatımda içtiğim en iyi votkaydı ve sek lıkır lıkır gidiyordu. Türkiye de satışı yok sanırım çok araştırdım ama bulamadım. Tadı damağımda olsa da içsek!
         amakafamiznasiguzel
         bi erkek parfümü var....bir arkadaşım sıkmıştı ama soramadım ayıp olur diye sonra bi gün avm'de bi adam sıkmıştı 10 dk falan peşinde dolaştım adamın sırf kokuyu alabilmek için. anlatılamaz derecede hoşuma gitmişti çok güzell🌸🍃 yıllar geçmiş daha unutmadım o kokuyu
          kuyinist
          Cok uzulerek soyluyorum ama karincanin tadini biliyorum.. ve unutamiyorum
           aynenbileader
           2 yıllık üniversite mezunuyum ben ve şöyle anlatayım; üniversite boyunca herkes kaynaşmıştı ben daha üniversite biterken ancak kaynaşabilmiştim. Mezuniyet partisi falan verdik neyse öyle ortam da denk geldi falan partiden sonra sahilde bira içelim dedim arkadaşlara. sonra bizde geliriz ederiz falan dediler. yedik içtik kafalar zoom. bir an gaza geldik arkadaşla soyunduk cups diye atladık denize. ama su nasıl güzel çarşaf gibi ve sıcacık falan dedim ben burada uyurum. kızlar kenarda falan hadi gelin bilmem ne diyorlar. dedim biz takım elbiseleri çıkardık sizde çıkarın ne olacak gelin dedik. bunlarda alkolün verdiği yetkiyle don atlet ne varsa atladılar suya. ama nasıl eğleniyoruz çılgınlar gibi.. sonra denizde bir tanesiyle öpüştük falan ilk defa ve son defa denizde öpüştüğüm kız o anın tadını asla unutamıyorum... her nerde ve ne şekildeysen..Kendine iyi bak
            kanadadabiryusuf
            ilk defa farm diye bi sos denemiştim cidden manyağı olmuştum ama artık bulamıyorum :(((
             mevsimlerden-sonbahar61
             Leblebi tozu
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.