Tadını Asla Unutmadığınız Şeyleri Dio'luyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zimbo
   Burada yediğiniz, içtiğiniz,yaptığınız, gezdiğiniz,dinlediğiniz, tatillerinizden tutun da daha aklınıza gelen ne varsa tadı damağımda kaldı dediğiniz şeyleri dio'luyoruz. Bu iyi ya da kötü deneyimler olabilir. Ben mesela tadını unutamadığım bir anımı paylaşayım. Sadece Hacettepeli old'ların bilebileceği ve BAM'da bulunan Halux cafe de abartısız her gün yediğim soslu patates kızartması. Bir süre patates kızartmasına atılan baharatlı sosun mucidi falan olduklarına inanmıştım. Merak edenler varsa Halux kapanalı çok oldu. İsterdim ki siz de gidip orada o patates kızartmasından yiyin. Ama üzgünüm.
    mevsimlerden-sonbahar61
    Leblebi tozu
     sucpesinde
     Frango ve sosları
      angry.lydia
      Arkadaşımın köyüne gitmiştik dedesinin bahçesinde gezerken ağaçtan elma kopardı verdi hayatımda yediğim en iyi elmaydı.Ekşi, yeşil sulu foşur foşur🍏 (Normalde elmayı pek sevmem)
       kanadadabiryusuf
       ilk defa farm diye bi sos denemiştim cidden manyağı olmuştum ama artık bulamıyorum :(((
        tiroyitbezi
        İlkokul birdeyken sınıfa aşıcılar gelmişti ağzımıza damlalık gibi birşey ile kırmızı bir sıvı damlatmışlardı inanılmaz değişik, biraz acı biraz tatlı bir tadı vardı asla unutamıyorum. Çok sonra onun polio aşısı olduğunu öğrendim.
         sisibisoshi
         Lise'de Emrah diye bir arkadaşım vardı. Ders zili çaldığında beden ğitimi öğretmenimiz (Alaeddin Hoca) nöbetçi idi ve öğrencileri içeri girmeleri için uyarıyordu. Bu puşt Emrah, hoca "Herkes içeri girsin Heidi!" deyince adama küfür etmiş. Ben duymadım bile. Adam arkasını döner dönmez benim kulağıma yapışıp temiz bir dövdü tüm okulun bahçesinde :( O dayağın tadını unutamıyorum kanka. Böyle de bir anımdır. Teşekkürler.
          rotasizkerim
          Öncelikle şunu açıklayayım. Okey de İkinci okeyi de atabilecek duruma geldiğinde onu da destenin üzerine bırakır ve böylece çift okey atmış olur. Eğer ikinci okeye dönerken başka bir oyuncu el bitirirse, birinci okey de boşa gitmiş (yanmış) olur. Çift okey normal okeyin iki katı puan değerine sahiptir. Yani elin puan değerini 4'e katlar., Bu ömründe belki de 1 kere falan denk gelebileceğin bir şey bende bu anı yaşadım ve tadı sadece benim değil arkadaşlarımın da damağında. 10 sene olacak hala durur durur söyleriz bunu.
           dj_excalibur
           Babam gurbetçi çalışan. Bu yüzden 2018 de yılbaşında babam yurt dışından gelmişti aile de kalabalık bir ortam vardı eğlencenin dibine vuruyoruz tabi.Babam Danzka diye bir votka getirmişti. Nasıl bir aroması varsa hayatımda içtiğim en iyi votkaydı ve sek lıkır lıkır gidiyordu. Türkiye de satışı yok sanırım çok araştırdım ama bulamadım. Tadı damağımda olsa da içsek!
            atavratfenerbahce
            6 Kasım 2006... 6-0 Galatasaray'ı yendiğimiz maçtan sonra başkaları bu tarihi tadı unutamaz ki ben hafızamda bu maçı ve bende bıraktığı tadı hiç unutamam.
            https://www.youtube.com/watch?v=IvMHT2OR6YU
            https://www.youtube.com/watch?v=IvMHT2OR6YU
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.