Taciz Olarak Görülmeyen Ama Kesinlikle Taciz Olan Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   parkta bankta oturup sohbet ederken önümden geçen amcaların defalarca kez arkalarına dönüp bana neden baktıklarını anlayamıyorum geçenlerde almanyadan gelen kız (arkadaşım ) ile gezerken afiş dağıtan oğlanın arkadaşımla beraber isterseniz sizi yemeğe ben götürürüm teklifini ve arkamızdan pis sırıtışını anlayamıyorum yada çarşının ortasında baktığımız tişörte tatlıymış diye aramızda konuşurken adamın arkamızdan sizde çok tatlısınız demesine mantıklı bir taraf bulamıyorum. 2 günlük gezimizde sıcak kanlı esnafımızdan ve insanımızı artık abazalar diye tanımlamak zorunda kaldım kendim değil ama arkadaşım çok rahatsız oldu ve eve kadar mecburen ben bırakmak zorunda kaldım. Kaç kişinin bizi gözleriyle ne kadar rahatsız ettiğinden bile bahsedemeyeceğim. Erkekler bu konuda daha rahat ama bir kadın olmanın ve eve taciz edilirim korkusuyla gittiğini şimdi daha iyi anlıyorum kabus gibi çünkü insanlarda utanma yada ahlak kalmamış insan değil daha doğrusu erkek diye nitelendirdiğim kendi cinsimden tiksinmemek elde değil
    samyeli90
    Nedense kendilerin de bu hakkkı buluyorlar geçen tişörtümde yazan sweet yazısına takan bir adamla kavga ettim sende tatlısın falan dedi dedim orada dur amca amca mı dedi evet amcasın dedim kaç yaşında adamsın utanmıyor musun dedim yaşıma ne bakıyorsun dedi neden bakmayayım yaşına evde çoluğun çocuğun karın vardır burada elalemin kızlarıba laf atıyorsun utanmıyor musun diye en işlek çarşının ortasında rezil etti m kimsede bir şey demedi son olarak da sizde öyle bakın hiç bir şey yapmayın yarın öbür gün sizin karınıza kızınıza da yaparlar kimse ses çıkarmaz böyle dedim terke ettim ortamı
     catherine-earnshaw
     Kaldırımda genç kızların üstüne üstüne yürüyen, kaldırım bomboş olsa bile sürtünerek geçmeye çalışan orta yaşlı ve yaşlı erkek müsveddeleri. Bunu şort yahut mini etek giyenlere de yaptıklarına şahidim. İşin kötü yanı birçoğumuz görmezden geliyoruz. Yalnızsanız bu tiplerle tartışmaktan çekinmeyin, polisi arayın. Siz tepki göstermedikçe güç alıyorlar.
      trueliving
      kesinlikle bakışlar, illah elle ya da dokunmayla ya da temasla taciz olmuyor ki sana dimdik bakması, süzmesi sonucta istemiyorsun o bakısı ve maruz kalıyorsun bu da tacizdir.
       me_out_bye
       Bir grup erkeğin şakasına diye sığınarak sözde şaka maksatlı birbirlerine parmak atması. Mesela sanayide birbirlerinin gtüne hava tabancası ittirmeleri. 🤔 Öyle şaka olmaz. Tacizdir.
        tugce_06
        Akrabaların "iyiliğini düşünme" adı altında hayatına,giyimine,hareketlerine kısacası yaptığın şeylere kötü adlar takarak baskı yapması da bir tacizdir.(örn;" çok açık giyinmişsin aynı oro*bu gibi" , "ne işin var zobuların içinde!") Lütfen yapmayın artık herkes kendi hayatına başkalarını rahatsız etmeden baksın. Ve umarım (bunu tüm insanlara söylüyorum)her bir canlıdan kopardığınız iyi niyetli hevesler,gençliği,psikolojisi bir şekilde geri dönüp sizi cayır cayır yaksın. Herhangi bir canlıya o pis niyetiyle yaklaşanlar GEBERİN İNŞAALLAH!
         honeybee
         çaktırmadan arkadasını çekiyor ayagına senın fotografını çekmek
          buse01
          Net ısrar. Yapmak istemiyorsa hyr cvbını verdi işte daha ne tatavata yapıyorsun
           hayalurunu
           olur olmaz zamanda pat diye görüntülü aranmak. arkadaşlar siz iyi misiniz?
            hogwartsmektubugelmeyen
            İnsanların yaşantına karışması. Ne giyeceğini kaçta geleceğini söylemesi vs. de bir taciz bence
             plazacalisani
             Israr. Yüzsüzce ısrar
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.