T.C. Sınırları İçinde Yaşayan Herkesin Bilmesi Gereken Haklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp sonuçta. Birçok hakkımız var. Temel hak ve hürriyetlerimizi dahi bilmiyoruz ama arada işimize lazım olabilecek ve gündelik hayatta karşımıza çıkması muhtemel şeyleri bilsek fena olmaz. -Alt daireye su sızması sonucu tamir yaptırmayan kişinin, komşusuna tazminat ödemesi ve tamiratı yaptırması gerekir. -Sanığın sağ elinin işaret parmağıyla orta parmağının arasına baş parmağını sokup elini yumruk haline getirerek ve kolunu daha ileri uzatarak yaptığı el hareketi hakaret suçunu oluşturur. -Kendi Twitter hesabından, başka bir hesaptan atılan hakaret içerikli tweetleri retweet etmek suretiyle paylaşmak da suçtur. Aklınıza gelen, bildiğiniz veya yaşadığınız şeyler varsa bekleriz. Bilgilenelim Dio'cular.
    nobodyy1
    Kendi minik uygulamanızda hakları düzeltemeyip, T.C. sınırlarına mı geçtiniz? Derdiniz ne sizin?
     peripedia
     Bir ağacın kökü komşunuzun bahçesinde ama dalları sizin bahçenize sarkıyor ise o ağacın meyvelerini yiyebilirsiniz. Yine dalları kamusal alana taşan bir ağacın meyvelerini ağaç sahibinin rızası olmadan yiyebilirsiniz.
      amakafamiznasiguzel1
      https://www.unicefturk.org/public/uploads/files/UNICEF_CocukHaklarinaDairSozlesme.pdf
      https://www.unicefturk.org/public/uploads/files/UNICEF_CocukHaklarinaDairSozlesme.pdf
       sedefartuny
       Şans oyunlarından kazanılan para eşlerin ortak malı kabul ediliyormuş. Sayısal lotoyu tutturup önce eş sonra araba değiştirme tezi hoşça kal...
        mrlawyerkk
        Düğünde takılan takılar ile damat, gelinin rızası olmadan bekarlıktan kalma borçlarını ödeyemez.
         redblack
         Eczacinin istedigi gibi sorgusuz sualsiz muadil ilac verme hakki var. İstediginiz kuruma sikayet edin bi cacik olmaz 😁
          unutulmus
          cinsel taciz sadece temas ile olmaz! reddedildiğin halde ısrarla evlenme teklif edersen ve şikayet edilirsen cinsel taciz suçundan yargılanırsın!
           thetalentedmrripley
           4 kişilik bir ailenin AÇLIK sınırı (sadece gıda harcaması) 2.516,67 TL Evli, eşi çalışmayan, 2 çocuklu işçi için ASGARİ ÜCRET 2.435,19 TL Ayrıca açlık sınırının dahi altında asgari ücret vererek Anayasa 17. madde ve AİHS 2. madde ile bana tanınan YAŞAMA HAKKI'mı gasp ediyorsunuz derseniz; 'bence çok abartıyorsun al bu keyif çayını iç' lafını yutma karşılığında 1 kg Çaykur Rize Turist Çayı da kapabilirsiniz. Yine de açlık sınırının üstüne çıkamıyorsunuz ama 34 TL 34 TL'dir. Ha ne diyorduk. Yaşama hakkına sahipsiniz. Yersen
            30cmcetvel
            Kadın hakları ve de penis hakları 30 cmlik olunca zor oluyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.