Suriyelilerin Türklerin Koktuğunu İddia Etmeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Yok efendim 20 Liraya deodorant satılıyormuş da bunu da tüm yaz kullanabiliyormuşsunuz. Siz küflü deodorantlarınızı tüm yaz kullandığınız için Türklerden daha beter kokuyorsunuz herhalde. Ayrıca 20 Liraya nerede satılıyor bu deodorantlar ya Bim'de falan mı?
   https://twitter.com/macovskiii/status/1558770869979283456?cxt=HHwWgIC89Z727qErAAAA
   https://twitter.com/macovskiii/status/1558770869979283456?cxt=HHwWgIC89Z727qErAAAA
    semaakonurr
    Yani gerçekten evet çok kötü kokuyorlar. En azından insan kişisel bakımına dikkat etmeli bence gezmenize para harcıyorsunuz bir sürü çocuk doğuyorsunuz ama bi deodoranta 20 TL veriyorsunuz harbiden var mı 20 TL ye deodorant benim aldığım deodorant 40-50TL
     tsukyomi
     Götlerinde patlayacak bu provokasyonlar. Az önce yazdığım şeyi tekrarlıyorum: Naziler haklıydı. Irk kalitesi diye bir şey gerçekten var. Esad da bu ırkın içinden geçerek hak ettikleri muameleyi gösteriyordu. Az kaldı sevgili hamam böcekleri, 2023'ten sonra Türkiye'den kaçarken o kadar terleyeceksiniz ki deodorant şişesini soksanız fayda etmeyecek.
      sedefartuny
      Bu arada bu gerçekten çok iyi arkadaşlar başta Suriler olmak üzere ben de bunu öneriyorum. Baya bi tuzlu influencer pompalaması ile daha da tuzlu bir hal aldı ama asla terletmiyor.
       jarlvarg
       araplarin kokusu kadar igrenç koku da yok bastircak deodarant da yok çünkü dus almayana deo ne yapsin. ama bizim millette pek temiz sayilmaz o da var ama bunu konusan daha iyi koksun lütfen. 20tl ye de ne deosu be ya da varsa deve idraridir iste.
        mrsnl33
        Gelip biraz medeniyet ogrendiler; Şimdi bizi beğenmiyor hayvan oğlu hayvanlar
         cinayetvaraga
         koskoca T.c. de yaşayıp böyle şovlar yapıyorsunuz ya... bize yazıklar olsun. zamanında kumsala vurmuş 4 yaslşındaki ölü mülteciye hiç acımamıştım. kendimden şüphe etmiştim lakin şu an anlıyorum ki hiç hata etmemişim. size verilen tek lokmaya yazıklar olsun. ve hatta verene de yazıklar olsun.
          orientexpress
          Suvanvea, sarımsak ve suvan kokulu suri deodorantiniz
           bizimkiz
           ırkla ilgisi yok evet ter kokan çok insan var ..
            magdur_sempanze
            Türkler ne suriyelilerden korkar, ne sovyetlerden nede batılı emperyalistlerden korkar. Tam bağımsız Türkiye.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.