Suriyelilerin Çılgınlarca Seçim Kutlamalarını Nasıl Hazmediyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Valla ben hazmedemiyorum hocam ya. Kafayı yemek üzereyim. Karşıma çıkacak diye telefonumu elime alamaz oldum nerdeyse. Sinirlerimi o kadar yıpratıyor ki o görüntüler? Takriben ne zaman aşabiliriz biz bunu?
    asit
    Kaçtığı ülkenin bayrağını gururla taşıması da ayrı bi ironi. İt oğlu itler.
     tsukyomi
     Türkler yumurta kapıya gelmeden kılını kıpırdatmaz, tarih boyunca bu böyle olmuştur. Çok acı sonuçlar göreceğiz, muhtemelen kurbanı da olacağız ama o kan kırmızı bayrak elbet bir gün tersine dönecek. Kaçanları anlamakla birlikte sempati duymuyorum. Yakında 2 yıllık Bulgaristan maceramı sonlandıracak ve Türkiye'ye yerleşeceğim. Zira Avrupa'da Arap muamelesi görmekten bıktım. Gerekirse Jenix, şok cihazı ve krav maga yardımcım olacak. Şayet şeriat gelmezse olası Pasifik Savaşı ve 2024-2026 yılları muhteşem dönüşümlere gebe olabilir, o günü bekleyeceğim. Dün yaşamak istemiyordum, bugün İttihatçı kanım kabardı aq.
      kojiro-
      Akli selim biri zaten bunu hazmedemez. Bunlarin kendine memleketine hayri olsa zaten kacmazlardi. Simdi gelmisler baskasinin memleketinde yasadiklari yetmedigi gibi rahat takiliyorlar. Sorun bunlar da degil bunlarin zaten gelismesi beklenemez sorun bunlarin gelisini elestiren ama turk kiracisini kovup suriyelilerden daha fazla para koparmak icin evini kiralayanlar da, vergi sigorta vs odemeyen bunlari yari fiyatina calistiranlar da. Sen kapini acarsan iceriye giren de cok olur faydalanan da. Dahasi da afganlar,pakiler de cirit atiyor.
       cinayetvaraga
       artık çok da şey yapmamak lazim. birakalım akitler bunun ceremesini çeksin tez zamanda. kurunun yanında yaş da yanacak ama ne yaparsın bir çözüm bulcaz. gerekirse de bu ortadoğulu asalaklar için gerekeni yapcaz. beyaz torosları kimse unutmasın.
        ve_sair
        Çevremde ne kadar yerli ve milli olmakla övünen müptezel varsa bu görüntüleri hepsinin gözüne sokacağım. Türk'ün rahat edemediği yerde kimse istirahat edemez!
         mrsnl33
         Hükümet değiştiği an, kıçlarına tekmeyi yiyeceklerini biliyorlar tabi; Bu kadar sevinmeleri normal
          avcikizhamide
          Yarım saatir havai fişek atıyolar, babamla biribirimize bakıyoruz, az daha sürerse çifteli tüfekleri müsait yerlerine koymaya gidicez
           lellu
           https://twitter.com/aykiricomtr/status/1663119929581658112?t=1p_1sd1QJnYhQ4LK5eJ8Gw&s=19
           https://twitter.com/aykiricomtr/status/1663119929581658112?t=1p_1sd1QJnYhQ4LK5eJ8Gw&s=19
           Yemin ederim erdoğan bu kadar sevinmedi kazandığına
            alisever
            Ne günlere kaldık Allahım sen beterinden koru
             iameliff
             Ben hazmedemiyorum, onları şişleyesim geliyor
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.